Pamatujete na naši anketu strašidlo roku? Pro osvěžení ZDE. Jednoznačně v ní zvítězila zpěvačka, která si říká Lady Gaga. Dnes by se vám její modely mohly hodit jako skvělá inspirace na halloweenský večírek. Fantazie a odvaha, s jakou se dokáže „vyhastrošit“, je neomezená. Našla jsem vám další skvělé modely a je jen na vás, který si vyberete.

modrá

Tento model není zase tak těžké napodobit. Stačí kus poloprůhledného závěsu a pár koňských ocasů. Ty se vám ale budou asi těžko shánět, takže si musíte vystačit s černým chemlonem.

bílá paní

Postava Bílé paní by mohla být v Česku ceněná. Zapomeňte ale na tradiční gotický kužel a jděte na to s větší fantazií. K výrobě této pokrývky hlavy vám postačí dva vyšívací bubínky a kus krajkové záclony.

čertovská princezna

Tento model ďábelské královny je postaven na unikátní masce. Místo šatů můžete použít červené kombiné a masku si snadno vyrobíte z krajkoviny a vyztuženého papíru.

adams

Chcete-li něco decentnějšího, zvolte model jako vystřižený z filmu Adams family. Černé krajkové šaty možná máte. Pokud ne, můžete je klidně nahradit černým kombiné nebo noční košilí. Důležitá je hlavně ozdoba hlavy a výstřihu. Najděte nějakou starou hučku po prababičce, oškubejte kohouta a na krk si navěšte co možná nejvíc zlatých šmuků.

Jak se vám líbí halloweenská strašidla po vzoru Lady Gaga? Půjdete do toho?

Reklama