Sebamed mycí emulze na obličej a tělo

Sebamed mycí emulze na obličej a tělo s pantenolem je doporučována pro citlivou a problematickou pokožku, stejně jako pro podpůrnou terapii pro mytí pokožky při kožních onemocněních. Jelikož mycí emulzi můžete použít jak na ruce, tak na celé tělo, její nákup ušetří jak vaší peněžence, tak i přírodě.

5e84765f5121cobrazek.pngMycí emulze bez mýdla má pH 5,5, které podporuje rovnováhu hydratace pokožky a napomáhá obnově přirozeného ochranného pláště kůže. Neobsahuje alkalické složky a součástí složení jsou alantoin a pentavitin, které zanechávají pokožku jemnou a vláčnou, a panthenol podporující její regeneraci. Po použití je kůže čistá, jemná a pružná.

Pokud je vás doma více nebo máte preferujete větší zásoby, vyzkoušet můžete Sebamed mycí emulzi na obličej a tělo ve 400ml, 5e8476bd11819obrazek.pngpřípadně 1000ml balení. Mnoho lidí zde zajisté ocení balení s pumpičkou, které usnadňuje dávkování a při použití minimalizuje dotyk samotného obalu.

Syndet

Pokud jste zastánci tuhých „mýdel“, k mytí rukou i celého těla použijte syndet od Sebamedu, tedy „mýdlo“ bez obsahu alkalických složek 5e8477144228eobrazek.png(mýdla). Syndet se používá pro důkladné mytí bez vysoušení a s hodnotou pH 5,5 napomáhá obnově přirozeného ochranného pláště kůže. Neobsahuje konzervanty. Součástí složení jsou hydratační složky a aminokyseliny přirozené pro kůži, aktivní látka Podium Cocoyl Glutamate, panthenol podporující regeneraci a vitamin E, který zjemňuje a pomáhá chránit pokožku před volnými radikály. Syndet jemně a důkladně čistí póry do hloubky. Je zvláště vhodný pro velmi citlivou a problematickou kůži.

Sebamed zklidňující krém na ruce s ureo
5e8477c5afbdaobrazek.png
Ačkoliv sebamed mycí péče kůži nevysušuje, ten skvělý pocit z namazaných rukou máme snad každý. Pocit napjaté kůže nebo dokonce pálení či svědění zklidní a dokonale zhydratuje krém na ruce Sebamed s 5% ureou. Krém kromě ní obsahuje i další pomocníky pro vaše hladké ruce. Bisabolol pokožku zklidňuje při podráždění, které zmírňuje i panthenol podporující regeneraci. Alantoin působí pozitivně na jemnost a pružnost pokožky. Lipidový komplex s avokádem a extraktem z olivového oleje podporuje obnovu lipidů. Nezbytný parťák, který namožené pokožce podá pomocnou ruku.

Všechny produkty jsou dostupné v lékárnách a na e-shopu KUPKOSMETIKU.CZ
5e84767c94152obrazek.png

Reklama