Pro každou maminku je důležité, aby její miminko bylo šťastné a spokojené.  A tak se maminky snaží, aby jejich miminka dostávala vše, co potřebují, a aby je uchránily od všemožných dětských potíží – například od opruzenin.

Co je to vlastně opruzenina?
Jde o porušení struktury kůže v důsledku současného působení vlhka, tepla, moče, stolice, ale také pleny. Samozřejmě existuje spousta výborných krémů, které pomáhají opruzeniny léčit, ale prevence je určitě mnohem lepší. Proč miminko zbytečně vystavovat nepříjemným opruzeninám.

Proto je velmi důležité používat kvalitní plenky s vysokou absorpcí a vysokým stupněm prodyšnosti. Značka Huggies® nabízí plenky Huggies® Premium, které mají vnější vrstu vyrobenou ze speciálního prodyšného materiálu. Miliony malých pórů nechávají svěží vzduch proudit k pokožce miminka. Děťátko se tak cítí v suchu a v pohodě. Navíc plenky Huggies® Premium obsahují vysoké množství tzv. Superabsorbentu, který pomáhá přeměnit tekutinu v gel – díky tomu pokožka miminka nepřichází do kontaktu s vlhkostí.

Používáním plenek Huggies® Premium tedy pomáháte předcházet vzniku opruzenin. Více o plenkách Huggies® Premium o akčních nabídkách na výrobky Huggies® se dozvíte na stránkách www.huggiesclub.cz

Reklama