Dostihové závodiště otevřelo své brány včera, závodit se bude až do soboty a vzhledem k tomu, že se nachází nedaleko hradu Windsor, jsou členové královské rodiny jeho častými návštěvníky.

Hned první den se na akci objevila princezna Beatrice, vnučka královny Alžběty II., v doprovodu svého manžela. Oblékla si světlé šaty s květinovými motivy od australské módní značky Zimmerman. Ty doplnila proplétaným páskem a kabelkou ve stejném designu, která na sobě měla vyšitá písmena B. Y., tedy Beatrice z Yorku. Letnímu outfitu dominovala výrazná čelenka, která kombinovala slaměný design s květinovými dekoracemi a byla od značky Juliette Botterill Millinery London. Podnikatel a princeznin manžel Edoardo Mapelli Mozzi se k ní barevně sladil pomocí krémové vestičky a růžové kravaty.

62a8d3d6acb53cl.jpg
Foto: Profimedia

První dostihový den si nenechal ujít ani další královská páreček – konkrétně princ Charles a vévodkyně Camilla. Světle modré kabátové šaty doplnila stejně barevným kloboučkem s květinou od Philipa Treacyho, perlovým náhrdelníkem a broží. Volbou outfitu Camilla podtrhla své modré oči a vypadala v něm velmi svěže.

profimedia-0699713315.jpg
Foto: Profimedia

Na co se dívat nebylo jen v případě členů britské královské rodiny, ale i u dalších hostů. Jednou z nejextravagantněji oblečených dam byla televizní moderátorka Maya Jama, která na sebe strhla pozornost přítomných, když si to na dostihy nakráčela v růžových šatech připomínajících vzorem batiku. Zdobené byly bohatými volánky, které připomínaly okvětní plátky. Opět šlo o značku Zimmerman. Na hlavě jí nechyběl květinový fascinátor.

profimedia-0699690417.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Hello Magazine, Daily Mail, People, Harpers Baazar