Mnoho žen má problémy ve svém partnerském životě, které souvisí především s tím, že je jejich partner přestává přitahovat. A to jak svým chováním, tak třeba i svým vzhledem. Pokud je to i váš případ, podívejte se s námi na několik tipů, jak mu naznačit, aby se změnil.

Chování bývá největší problém

Co ženy od svých mužů často chtějí? Je to určitě galantnost, slušné vystupování, stejně jako eliminace vulgární mluvy. Jak to vše naučit svého přítele, nebo manžela? Zde není nic jednoduššího, než mu to říci narovinu. A to z toho důvodu, že různé náznaky nemusí vždy správně pochopit. Navíc to není zase až takový problém, který by znamenal, že se muž urazí. Často si i sám uvědomí, že se možná nechová tak, jak byste si sama představovala.

Genetické změny lze eliminovat

VlasyJsou to i časté genetické změny, které se týkají toho, že muži stárnou. Asi není známějších projevů, než je šedivění vlasů, stejně jako například i jejich padání. Na druhou stranu musíme dodat, že to není jenom genetika, ale že existují různé příčiny vypadávání vlasů. Pokud vám to u vašeho muže vadí, můžete mu to buď vtipně naznačit, nebo začít jednat radikálněji. Jak? Jednoduše mu kupíte správný šampon, který dokáže dané problémy eliminovat. A co by měl umět ten skutečně správný? Hleďte na to, aby dokázal:

  • Zlepšit cirkulaci krve v pokožce hlavy
  • Vyživovat pokožku hlavy a samotné vlasové kořínky
  • Aktivovat růst vlasů a eliminovat současné vypadání

Co když vás začíná fyzicky stále méně přitahovat?

Byl muž, kterého jste si brala štíhlý, s atletickou postavou? A aktuálně jde o muže s typickým pivním břichem a nadváhou? Pokud je tomu tak, je i zde třeba zmínit několik rad, které vám mohou pomoci. I zde je důležitá otevřenost a tak není nic jednoduššího, než si s mužem narovinu promluvit. A to o tom, zda se sebou nechce něco dělat.

eshop

Pokud hledáte přece jenom šetrnější metodu, můžete na to jít přes sebe samotnou. Jak? Jednoduše začněte sportovat a přemluvte k tomu i svého partnera. Kupte si společně správné běžecké tenisky a můžete si několikrát týdně vyrazit zaběhat. Nejenom, že tak uděláte něco pro své zdraví a postavu, ale zároveň docílíte toho, čeho chcete. Tedy že zlepšíte fyzický vzhled i vašeho muže. A sama uvidíte, že jeho samotné pozitivní změny namotivují sami od sebe.

Už vás nebaví sedět doma?

Bulharsko

Trávit čas společně je určitě příjemné, ale ne ve chvíli, když jste jenom doma. Nechcete výlety plánovat jenom vy sama, stejně jako nechcete jezdit stále na stejná místa ve vašem okolí? Navrhněte, že byste se ráda podívala do zahraničí. I na to můžete jít velmi šalamounsky. Připomeňte mu třeba místa vašich prvních dovolených a to, že by vás lákalo poznat, jak se změnily. Uvidíte, že to váš partner pochopí. Následně už odpočívejte v Bulharsku, třeba ve střediscích Zlaté písky, nebo Slunečné pobřeží, popřípadě Sozopol. Ano, právě to bývalo v minulosti hitem partnerských dovolených. Jak se však sama přesvědčíte, od dob socialismu se daná země, ale i tyto lokality výrazně změnily. Samozřejmě k lepšímu.

Reklama