Nebo si dáváte jen předsevzetí, že už si nikdy žádné nedáte? Máme pro vás malou inspiraci...

 

Zmíněná předsevzetí za vás vyřeší ta nejprostší věc – nová práce. Nevěříte?

 

Zhubnout
Buďte si jistá, že vaše nové kolegyně na vás budou koukat skrz prsty, pokud s nimi nebudete držet basu a na oběd si dáte něco jiného než tři lístky listového salátu s pár kapkami citronu. Nebo bude v práci takový fofr, že k obědu stihnete maximálně jeden zázračný jogurt s obsahem Bacilus ovularis.

 

Přestat kouřit

Valná většina moderních zaměstnavatelů kouření na pracovišti zakazuje, takže vám nezbude než chodit si ulevit jako zoufalá manželka ven na chodník. Až vám z toho nohy v těch úžasných nových lodičkách natečou jako konve, típnete tak rychle, že ani nestačíte říct křečové žíly.

 

Najít partnera

Potřebujeme je, i když bychom to nahlas nikdy nepřiznaly. A kde jinde si myslíte, že narazíte na partnera, než v místě, kde trávíte většinu svého života (o nakupování teď nemluvíme)? A kde jinde ho najdete, když ve vaší staré práci nikdo vhodný není?

 

Nepotřebujete náhodou najít novou práci? Skvělá zpráva je, že vůbec práci hledat nemusíte. Poslední výkřik pařížské módy – osobní Agent – vám totiž práci dokáže najít sám. Stačí si nastavit požadované parametry a do mailu vám samy začnou chodit nabídky. Tak vykročte v novém roce s tím pravým. Více o Agentovi >>

Reklama