Chcete udělat něco pro sebe a zároveň vyhrát lákavé ceny? V tom případě máme něco přesně pro vás. Po dobu osmi týdnů vám prostřednictvím našich stránek dopomůžeme k tomu, abyste byli krásnější, zdravější a spokojenější.

Pokud se navíc na stránkách www.bebevyzva.cz zapojíte do cvičebního plánu, budete bohatší nejen o poznání, ale také o atraktivní dárky.

bebe

Co si budeme povídat, rána bývají pro většinu z nás těžká. „Češi chodí spát poměrně pozdě, a proto se jim hůř vstává. Budíme se bez chuti a negativně naladěni,“ vysvětluje osobní trenér Oliver Poór, který upozorňuje na důležitost pohybu hned od začátku dne. „Krátké ranní cvičení a zlepšení denního režimu dokáže udělat malý zázrak,“ dodává.

bebe

Osobní trenér Oliver Poór

Trenér doporučuje začít den kardio cvičením. I minutová sestava nás rychle probere, pomůže nastartovat metabolismus a zásobí nás pozitivní náladou. Důležité je cvičit vždy nalačno a potom si dopřát bohatou snídani. Ta by měla obsahovat kvalitní sacharidy, bílkoviny, ovoce nebo zeleninu a neslazený nápoj.

Máte po přečtení těchto řádků pocit, že byste ranní cvičení rádi zapojili do svého života, ale stále si to neumíte představit? Možná vám pomohou naše další rady nejen o ranním cvičení, ale třeba i o tom, jak zvládnout náročná rána.

MANUÁL RANNÍHO PŘEŽITÍ:

  • PLÁNUJTE – Připravte si večer přesný plán na ráno. To, co se dá, si večer připravte, například oblečení na druhý den, aktovku dětem do školy, svačinu.
  • CVIČTE – Alespoň jednu minutu svého rána věnujte kardio cvičení. Dbejte na to, aby šlo o pravidelnou aktivitu, i když se vám nechce. Ta troška námahy stojí za to. Vyplaví se vám endorfiny, nastartujete metabolismus a zlepšíte si náladu.
  • VLASTNÍ RANNÍ RITUÁL – Zpříjemněte si začátek dne maličkostmi, které vás potěší. Pusťte si oblíbenou hudbu, dejte pusu tomu, koho máte rádi a usmějte se na sebe do zrcadla. Možností máte spoustu!
  • MOTIVUJTE SE – Vymyslete si drobnou odměnu, která vás opravdu potěší. Nemusí to být nic nákladného, stačí drobnosti, které vám připomenou vaše pokroky.
  • SNÍDEJTE – Zařaďte snídaně do svého ranního plánu. Po cvičení je třeba si doplnit energii vyváženou a chutnou snídaní. Vyberte si to, co máte rádi a nezapomeňte, že proto, abyste se cítili dobře a měli po celý den dobrou náladu, potřebujete kvalitní zdroje energie.
  • TĚŠTE SE ZE ŽIVOTA – Radujte se z každého malého pokroku, z každého rána a zvládnete všechny nástrahy s úsměvem na rtech.
  • OVLÁDNĚTE SVOJE RÁNO A VYHRAJTE

Pokud potřebujete v začátcích pomoci s motivací, máme pro vás několik tipů!

1)    Přihlaste se na stránkách www.bebevyzva.cz.

2)    V čase od 5:00 do 11:30 si dejte rozcvičku. Jednoduché cviky najdete přímo na stránce www.bebevyzva.cz.

3)    Po absolvování 7 ranních rozcviček (= jedna fáze) můžete vyhrát atraktivní ceny:

1. fáze:Sportovní podložka a produktu BeBe Dobré ráno na celý měsíc
2. fáze: Poukaz v hodnotě 31 € od A3 sport
3. fáze: Odšťavňovač Zelmer 176
4. fáze: iPadMini

4)    Zapojte se do další výzvy, zlepšete si svoje rána a vyhrajte dárky z další fáze.

5)    Vyhrát můžete některou z tisícovky cen. Vyhrává každý třicátý soutěžící!

Reklama