Press-on nehty kdysi a dnes
Když se řekne nalepovací nehty, většině z nás se vybaví staromódní způsob lepení pomocí malého "sekundového" lepidla. To zničilo nehty nejen chemií, kterou obsahovaly, ale také drastickým odstraněním. Navíc jste mohli nehty po použití vyhodit rovnou do koše.

638896516579fobrazek.jpg

Nehty od značky minora. jsou revoluční díky svému aplikačnímu systému. Lepí se pomocí gelových polštářků, které stačí na 15 sekund přitisknout na nehet, a pak už jen přitisknout zvolený design na tento lepicí polštářek. Je to rýchlé a jednoduché. Zvládnete to sami za 5 minut a už nemusíte utrácet peníze v salonech nebo v nich trávit nepřiměřeně dlouhý čas. Stejně tak se můžete navždy rozloučit s čekáním "až zhasne lampa" nebo "až zaschne lak".

Udělejte si čas pro sebe - aplikace a odstranění
Aplikace manikúry doma má další výhodu - můžete si ji naplánovat v rámci vašeho bezstarostného #metime. Stačí opilovat a odmastit přírodní nehty, přiložit gelové polštářky a na 15 sekund přitlačit. Pak si můžete snadno vybrat ze 14 velikostí (14 velikostí pro každou ruku) nehtů, které dokonale padnou do vašeho nehtového lůžka, a můžete lepit. Po nalepení minora přitiskněte nehet na 15 sekund a je hotovo!

63889664a6771obrazek.jpg

Náš tip: Pokud máte raději kratší nebo hranatější nehty, můžete je jednoduše upravit. Lze je zastřihnout a také opilovat. To vše díky vysoce kvalitnímu materiálu, který zaručuje odolnost a stálobarevnost.

Odstranění je stejně snadné jako aplikace. Jednoduše namočte nehty na 3 minuty do mýdlové vody a poté je pomocí přiloženého bambusového dřívka lehce nadzvedněte. Začněte po stranách a uprostřed postupujte odspodu. Dostanete se mezi nehty a dřívkem opatrně odstraníte gelový polštářek. Vaše nehty zůstanou krásně čisté a zdravé, zatímco minora. nehty budou opět připraveny k použití.

6388969074ae2obrazek.jpg

Znovupoužitelné press-on nehty minora za 620 Kč koupíte na minoranails.com
638896aadb72aobrazek.jpg