Ačkoliv má Michael Jackson dvě vlastní děti, v posteli nestojí za nic. Tvrdí to o něm jeho bývalá manželka Lisa Marie Presleyová. Dcera krále rock and rollu se nedávno dala na pěveckou dráhu a natočila album To Whom It May Concern (Těm, které by to mohlo zajímat). I když po vydání desky si Lisiina gramofirma mnula ruce, teď už to tak slavné není. Zdá se, že její hudba zase tak moc lidí nezajímá.

Lisa tedy vyráží do boje a zveřejňuje jednu pikantnost ze svého soukromí za druhou. To je totiž to, co veřejnost skutečně velmi zajímá. "Jacko mi nikdy v posteli neuměl dát to, co potřebuji," zpovídá se Presleyová v rozhovoru pro časopis Playboy. Jackson je prý v sexu mdlý až nudný. "Vamp" Lisa však potřebuje zcela něco jiného. "Mám ráda milování na způsob tvrdého porna. Toho ale Michael schopen bohužel není," říká otevřeně zpěvačka.

Přesto ale na svého bývalého manžela jen "neplive". I když prý Jackson má velmi nízké libido, existuje něco, čím je pro ženy přitažlivý. (Redakce Ženy-in ale zatím nepřišla na to, co tím Lisa myslela). Špatnou zkušenost má Presleyová i ze sexu s dalším ex-manželem, hercem Nicolasem Cagem, který jí zásnubní prsten nasadil romanticky při potápění v moři. "Přemýšlím o tom, že jako lesba bych to snad měla jednodušší," říká rezignovaně Presleyová.  

Reklama