píše čtenářkas nickem malinke-kote.Třešně skoro žádné nejsou, jablka to samé. Ono už to s nimi poslední dobou bylo čím dál horší a tak na podzim to půjde pryč. Více v příspěvku a těšte se také na fotografie

Přeji všem krásný i když chladný den, na dnešní téma jsem se opravdu těšila. Naší zahradu mám strašně ráda a ráda na ní chodím. Teď jsme tam chodili dost často. Naší zahrádku už skoro všichni znáte, tak není třeba toho moc psát, ale určitě zašlu pár fotografií. Roste tam opravdu skoro vše. Nejen květiny, ale také zelenina či ovoce. Je pravda ale, že nám přes letošní zimu toho spousty zmrzlo a část věcí ani nevyrostla. Třešně skoro žádné nejsou, jablka to samé. Ono už to s nimi poslední dobou bylo čím dál horší a tak na podzim to půjde pryč.

Květin nám tu roste hodně, nebudu je všechny vyjmenovávat. Na fotografii uvidíte sami.

zahrada

Také mě mrzí, že těch letošních jahod se moc také nedočkáme. Nějaké jsme už otrhali, ale převážná část nám splesnivěla kvůli počasí. Dnes nemá cenu více se rozepisovat. Fotografie budou mluvit za vše. Fotek bych našla opravdu hodně tak vyberu jen pár některých. Záleží na redakci, kolik jich zveřejní a které :-)

skalka

Užijte si dnešní den, ať už na zahrádce či nikoliv. Dnes si dáváme volno a na zahrádku nejdeme. Byli jsme tam teď celý týden v kuse. Pořád je tam nějaká práce.

kote

malinke-kote

Ale výsledek stojí za to. Máte opravdu krásnou zahradu.

Text nebyl redakčně upraven

Ješte máte čas napsat příspěvek k dnešnímu tématu? Zmrzla vám letos nějaká úroda? Jak jste na tom třeba s třešněmi, nebo ořechy? Podělte se s námi o své zkušenosti se zahradničením na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama