Společnost Internet Mall, provozovatel největší sítě internetových obchodů v České republice, otevřela nový online obchod se stavebninami. Na adrese www.levnastavba.cz je nabízeno více než 3 000 položek; například zdicí materiály, střešní krytiny, izolace, sádrokartony, dlažby a další produkty pro hrubou stavbu. Sortiment bude dále rozšiřován o nabídku zboží vnitřní výbavy domu a další komodity pro interiérovou stavbu.

 

„Prodávat stavebniny přes internet není zcela běžnou záležitostí, a tak jsme se rozhodli využít možnosti, kterou nám trh nabídl. Vzhledem k cenám našeho zboží, které jsou až o 35 % nižší než v běžných stavebninách, dokážeme zákazníkovi ušetřit velké částky, nehledě na úsporu jeho času,“ říká o nové akvizici Ondřej Fryc, generální ředitel sítě internetových obchodů Internet Mall.

 

Levnastavba.cz prodává materiály pro hrubou stavbu a nabízí k výběru více než 3000 položek.  „V nejbližší době chystáme rozšíření o sortiment pro interiérovou stavbu a doplňkové služby jako je zprostředkování stavebního dozoru,“ upřesňuje Michal Dlouhý, produktový manažer nového obchodu.

 

Nedílnou součástí nabídky obchodu je také odborné poradenství. Zákazník může před nákupem konzultovat svoje dotazy s odborníky, kteří mu například poradí s výběrem nejvhodnějšího materiálu nebo v případě nejasností vysvětlí celý proces online nakupování. Užitečnou a na internetu neobvyklou službou je výpočet spotřeby materiálu, kdy je na základě projektu zákazníkovi zdarma spočítáno množství potřebného materiálu.

 

Zaplatit zboží z obchodu Levnastavba.cz lze hotově, bankovním převodem, online eBankou, platební kartou nebo na splátky, a to i bez nutnosti návštěvy kamenné provozovny.

Reklama