Vážená redakce, reaguji většinou velmi málo, ale tentokrát mi to opět nedá :-)

Tak internet mi dal především manžela, seznámili jsme se přes internet, dala jsem si inzerát na seznamku a on se ozval. Podotýkám, že to ale nebylo na první pokus. Byl to až pokus druhý a inzerát jsem podávala s tím, že pokud to nevyjde, tak už budu raději sama. Naštěstí to vyšlo a dnes jsme spolu 8 let a máme dvě děti. 8-letou Anetku a 4,5 letého Adama.

O tom už jsem Vám také psala. Když jsem byla těhotná, tak mi sdělili, že se Adámek narodí  s kompletním rozštěpem pusinky. Jen díky internetu jsem tenkrát našla kontakt na paní doktorku Vokurkovou, která  jako první u nás v republice operovala děti s rozštěpem pusinky hned po narození.

Dále mi internet dal i pár nových kamarádek. Ivanu ze severních Čech, se kterou jsem se seznámila díky receptu na Hraběnčiny řezy :-) ,  a dodnes si píšeme.

Petru z Valašského Meziříčí, se kterou jsem vedla diskuze o kojení, její Adámek se narodil s rozštěpem rtu. S tou jsme se seznámili i osobně, byli jsme u nich na návštěvě ve Valašském Meziříčí a já doufám, že ona letos přijede i s rodinou k nám.

Pak si také ráda přes internet objednávám věci pro děti a pro sebe. Přes internet jsme si sehnali pejska, začátkem června si jedeme pro štěňátko appenzellského salašnického psa. A když si s něčím nevím rady, tak studuji diskuze na internetu. Ať už se to týká domácnosti, zdraví, zahrady nebo dětí.

Nejsem ale zaregistrována na Facebooku ani na žádné jiné komunikační síti. Považuji za zbytečné a za ztrátu času sdělovat ostatním na síti, co zrovna dělám. To jdu raději s kamarádkou na kafe :-)

K počítači sedám většinou po ránu nebo během dopoledne, když mám děti ve škole a ve školce a nebo večer.

Přeji Vám všem krásný den a srdečně Vás zdravím z Dobrušky

Lucie Hornofová

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ještě hodinku můžete psát své příspěvky na téma internet a vztahy na internetu.

redakce@zena-in.cz

Reklama