Čtenářka Zolinda nám poslala fotky a popsala, jak se učila vloni lyžovat. A zároveň použila termín, který je mi záhadou. Co, nebo kdo je to ježdík?

Zdravím ženy-in,:) 

Vztah k zimě jsem změnila loni po Vánocích, kdy jsme jednou jeli z návštěvy kolem Javorníku (nový malý areál u Jablonce n.N.) a já se rozhodla, že se poprvé v životě postavím na lyže. Ještě ten večer jsme jeli do půjčovny, kde jsme vybrali výbavu na vyzkoušení a druhý den jsem už stála na lyžích.

Začátky byly dost krušný, ale tak jsem se soustředila na to, abych se na lyžích udržela, že jsem si lidí kolem nevšímala – a měla jsem vyřešený jeden problém, jestli mi nebude trapně.

Zásadní zlom nastal po pauze, kdy jsme si dali svařák – najednou jsem kopeček sjela, zastavila a zůstala stát! Na nohách!!

Nicméně, přítel na mě neměl nervy, takže jsem si druhý den vzala na 2 hodiny instruktora, který mě vytáhnul na sjezdovku. A já ji dala.  

Lyže jsem si zamilovala, i když jsem stále úplný začátečník, nicméně každou jízdou pracuji na technice.

No, a o víkendu jsme byli na první lyžovačce – moc možností předtím nebylo. Na Klínovci pustili pouze jednu lanovku a sjezdovku, ale téměř se nečekalo, počasí nemělo chybu, sníh (i technický) byl v pohodě a my se vyřádili přes den na lyžích a večer s ježdíky.  

32

33

34

35

36

37

Krásný den,

Zolinda
Tento text nebyl redakčně upraven


Díky Zolindo za váš příspěvek. Ty ježdíci mi stále vrtají hlavou… Co to je?

Dnešním tématem dne je:

  • Máte ráda zimu?
  • Máte ráda zimní sporty?
  • Jezdíte, běháte, skáčete na lyžích?
  • Umíte postavit iglú?
  • Máte nějakou veselou historku spojenou se zimou?

Své příběhy, úvahy, reportáže, pozvánky, videa i fotografie k tomuto tématu posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jako odměnu za příspěvek pošlu jedné z vás krásnou, teplou šálu a čepičku, kterou pro vás na sebe oblékla naše Klárka!

sala

Reklama