Nejen v módě a automobilech se neustále zlepšují technologie, vyvíjejí nové modely a zatraktivňuje design výrobků. Módním vlivům podléhají také autosedačky. U těchto výrobků jde především o bezpečnost a pohodlí starmalých pasažérů. Výroba dětských autosedaček je přísně sledována a výrobky jsou detailně testovány. Výsledky aktuálních testů ukazují na stále se zlepšující kvalitu autosedaček Cybex.

Bezpečnostní testy německého časopisu Auto-Moto_Sport dopadly, stejně jako při testech společnosti Stiftung Warentest (D-Test), pro značku Cybex opět výborně. Se sedačkou Solution X-fix Cybex zvítězil ve skupině II-III a svými bezchybnými bezpečnostními prvky předčil konkurenční autosedačky. Všechny autosedačky najdete v nabídce prodejen Babystar. Více na www.babystar.cz.

Solution X-fix, Cybex

pro děti od 15–36 kg (4–12 let)

Montáž: Montáž do auta systémem ISO FIX

Popis produktu: Díky revolučnímu L.S.P.systému (systém na ochranu proti přímému bočnímu nárazu) je síla bočního nárazu systematicky redukována. Díky tomuto novému tvaru jsou uvedeny do pohybu takové reakce, při kterých chrániče hlavy a ramen absorbují sílu těla ihned v prvním momentu nárazu a uzavřou citlivou část hlavičky dítěte do bezpečné zóny sedadla

3 polohy náklonu opěrky hlavy

Tou nejdůležitější částí tohoto nového bezpečnostního konceptu je celosvětově patentovaný 3-poziční náklon opěrky hlavy, který elegantně a bezpečně řeší problém pádu dětské hlavičky vpřed, když dítě usne. Speciálně v starpřípadě bočního nárazu hlavička Vašeho dítěte zůstává uvnitř bezpečné zóny a neupadne do nebezpečné polohy. Tento jedinečný bezpečnostní rys zaručuje maximální ochranu a více než 80% bezpečnost při takovém druhu nehody.

Doporučená prodejní cena: 3 990 Kč

Reklama