Podle prastaré čínské praxe Feng Shui nabízí naše domovy přímý pohled na stav našich životů. A asi byste se hodně divily, jakou moc má stav naší ložnice na milostný život. Pravidla Feng Shui vám s tím můžou pomoci.

feng

  • Investujte do čela postele – přední stěny mají tu sílu, že udržují a vyživují energii v noci, tak, abyste se cítily bezpečně a pohodlně.
  • Umístěte naproti postele něco, co vás inspiruje - prostor přímo naproti nohám vaší postele je známý jako výkonová oblast ve Feng Shui (protože je to první věc, kterou vidíte, když se probudíte). Jako takový by měl obsahovat předmět, který mluví k vaší duši a posiluje vás.
  • Držte se „dvojího“ - ujistěte se, že máte dva noční stolky a dvě samostatné cesty po obou stranách postele. To vytváří otevřený průtok v ložnici a jasně definuje prostor, jak je určen pro dva. Pokud jste single, posílí to informaci o tom, že jste vážně připraveni na partnera. Pokud jste ve vztahu, umožňuje oběma partnerům, aby se cítili rovnocenně a zdůvodnili vás v prostoru jako pár.
  • Prostor pod postelí – my víme, je to pohodlné místo, kde můžete skladovat boty, staré papíry, kufry a podobné, ale vyčistit prostor pod postelí, je Feng Shui. Vedle vytváření rovnováhy a proudění v ložnici je tento prostor považován za tepnu vašeho snu života, takže přeplnění může zabránit dobrému sexu, dobrému odpočinku a dobrým sněmům, aby vás přicházeli.
Reklama