Přemýšlíte o laserové operaci očí? Pak máme pro vás dobrý tip na Centrum laserové chirurgie oka OFTUM. Pokud si vytisknete slevový kupon a objednáte se na této klinice, máte možnost jít tento čtvrtek na vyšetření zdarma! Kupon najdete TADY.

Dále kromě vyšetření, které je tento čtvrtek, můžete díky slevovému kuponu získat slevu 10 000 Kč na laserovou operaci očí.

oko

Tato nová klinika disponuje nejmodernější švýcarskou technologií – jako jediné pracoviště v České republice operuje nejdokonalejší metodou laserové korekce dioptrických chyb současnosti: Jednak excimerovým laserem Wavelight EX500 Excimer Laser od firmy Alcon, který je vůbec první a jediný v ČR, dále pak femtosekundovým laserem Femto LDV Crystal Line od firmy Ziemer.

Na rozdíl od klasické laserové operace očí není při tomto zákroku potřeba používat skalpel, operace trvá jen několik minut, je zcela bezbolestná. Zrak se vám zpravidla vrátí do několika minut, už večer si přečtete další kapitolu napínavého románu a druhý den můžete jít do práce.

Špičkoví lékaři v OFTUM dokážou operovat krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus a pomohou i klientům, kteří dosud nemohli laserový zákrok absolvovat, například při plusových dioptriích.

Centra laserové chirurgie oka OFTUM jsou vedena špičkovými lékaři v čele s profesory oftalmologie prof. MUDr. Tomášem Juhásem a prof. MUDr. Petrem Strmeněm, CSc. Na Slovensku OFTUM působí již od roku 1995 v Bratislavě, Banské Bystrici a v Košicích.

OFTUM v kostce:

BEZPEČNOST Zákrok trvá jen několik minut. Doba, po kterou je laser v kontaktu s okem, je naprosto minimální.

KOMFORT Hlava pacienta se během zákroku nefixuje, pacient necítí žádnou bolest ani při operaci, ani po ní.

ŽÁDNÉ KOMPLIKACE Energie laseru Z-LASIK Crystal plus je přibližně 100krát nižší než u jiných laserů. Je tak vůči rohovce oka mnohem šetrnější, a díky tomu je možné předejít následným komplikacím.

OKAMŽITÝ EFEKT Pacienti zpravidla vidí během několika minut.

V PRAZE NAJDETE OFTUM NA ADRESE:

Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4

oftum

Reklama