Nová legislativa EU platná od 1. září 2014 požaduje označení všech vysavačů dodávaných na území Evropské unie povinně velmi podobnými energetickými štítky, jaké zákazník zná z označení bílého zboží. Maximální příkon vysavače dle nové normy nesmí přesáhnout hranici 1600 W. ETA v současném portfoliu již nabízí vysavače, které vyhovují novým normám a neztrácí nic ze svého výkonu. Na podzim přichází ETA s novinkami z řady vysavačů, které splňují jak požadavky nové energetické normy na nízký příkon, tak nabídnou zákazníkovi vysoký sací výkon a účinnost.

I přes změnu legislativy bude zákazník od nového vysavače vyžadovat stále zejména výkon. Žádaného vysokého sacího výkonu bude možno dosáhnout i po nařízeném snížení příkonu (legislativou od 1. 9. 2014) a to za pomoci kvalitních hubic.  Toto příslušenství vysoký sací výkon podpoří a docílí požadovaného efektu. 

ETA

Očekávání od nové legislativy je ušetřit Evropě do roku 2020 až 18TWh energie. Konkrétní hodnota roční úspory pro jednotlivé domácnosti se nedá v tuto chvíli s přesností vyjádřit.

Stávající modely značky ETA, které novou legislativu již v tuto chvíli splňují, zůstávají cenově beze změn a velmi dostupné. Nové modely uvedené na trh po 1. září nabídnout zákazníkovi opět výhodné a výkonné vysavače v porovnání cena výkon, tak jak je pro Etu typické.

ETA

Značka ETA nabízí vysavače pro každou domácnost a běžný úklid s variabilním příslušenstvím a vysokou účinností. V portfoliu produktů najdete jak sáčkové, bezsáčkové vysavače, tak vysavače tyčové a ruční pro rychlý úklid.

Vybrat si můžete také z prémiové nabídky vysavačů s nadstandardním výkonem pro alergiky a domácnosti s mazlíčky. Vysavače můžete vyzkoušet díky právě probíhající kampani ETA „Záruka vrácení peněz 100 dní“.

ETA

Reklama