Lednička není pouhou nezbytností vaší kuchyně, může to být zároveň i zajímavý designový prvek. Kromě toho už je na výběr nepřeberné množství lednic s různými funkcemi, je jen na vás, čemu dáte přednost. Jakou ledničku byste si vybrali vy?

Kombinovaná chladnička ETA2370

lednice

Elegantní kombinovaná chladnička ETA2370 v nerezovém designu bude ozdobou každé moderní kuchyně. Je vybavena pokročilou beznámrazovou technologií NO FROST ADAPT+, která monitoruje chod chladničky s pomocí 5 senzorů a přizpůsobuje svůj provoz tak, aby zajistila maximální dobu čerstvosti potravin. Samozřejmě nedochází k namrzání stěn ani potravin uvnitř. Na dotykovém LED displeji lze sledovat aktuální teplotu. Displej také umožňuje odděleně ovládat provoz chladničky i mrazničky a volit z přednastavených provozních režimů. Dokonalé uchování masa a ryb zajišťuje Fresh zóna, která udržuje v zásuvce trvalou teplotu lehce nad bodem mrazu. Nechybí ani XXL box na zeleninu a ovoce. Interiér je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost.

Více informací najdete na http://eta.cz

 

Kombinovaná chladnička v Americkém stylu

lednice

Kombinovaná chladnička amerického stylu „side by side“ je vybavena beznámrazovou technologií NO FROST. Má elektronickou regulaci teploty s LED displejem, několik přednastavených provozních režimů pro snadnější ovládání, (režim „dovolená“ SUPER chlazení, SUPER mrazení), externí madla, LED vnitřní osvětlení, vnitřní výrobník ledu, ledové tříště, dávkovač vody. Lednice má skleněné police z bezpečnostního skla v chladničce i v mrazáku, transparentní šuplíky, transparentní dveřní přihrádky, Zvukové upozornění na otevřené dveře, snadno vyměnitelné dveřní těsnění.

Více informací najdete na http://eta.cz

 

Kombinovaná chladnička ETA1363

lednice

V kombinované chladničce ETA1363 v tradičním bílém provedení budou potraviny jako v bavlnce. Dokonalé uchování masa a ryb totiž zajišťuje Fresh zóna, která udržuje v zásuvce trvalou teplotu lehce nad bodem mrazu. Nechybí ani XXL box na zeleninu a ovoce, do kterého se vám vejde zásoba vitamínů pro celou rodinu. Interiér je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost. Chladnička využívá tradiční statické chlazení a teplotu lze regulovat za pomoci nastavitelného termostatu. Vzhledem ke své univerzální šířce 60 cm se vejde do každé kuchyně.   

Více informací najdete na http://eta.cz