Regenerační síla karité

Obdarujte své nejbližší sadou produktů od Yves Rocher s organickým bambuckým máslem, které má jedinečné vyživující účinky. Regenerační balzám pro velmi suchou pokožku, Regenerační sprchový balzám, Tělový peeling s karité a Regenerační tělové mléko potěší nejen vaši pokožku, ale díky delikátní vůni a textuře také všechny smysly.


5f9ad3ce236a1obrazek.pngExkluzivní sběratelská vánoční edice je k dostání na e-shopu www.yves-rocher.cz od 179 Kč.

Nechte se okouzlit vůní pečených jablek nebo červených bobulí

Na Vánoce se zdánlivě klidná zahrada rostlinné kosmetiky Yves Rocher mění na oázu zázraků a života. Otevřete její brány a objevte kolekci Půlnoční plody s příjemnou sladkokyselou vůní červených bobulí. Vyzkoušejte třeba účinný Tělový peeling s práškem z meruňkových jader pro hebkou pokožku.

Pokud hledáte dárek, který potěší muže i ženy bez rozdílu věku, vsaďte na produkty z limitované vánoční edice Zimní jablko s hřejivou vůní vanilky a pečených jablek.
5f9ad4796ad1aobrazek.pngCena produktů z obou vánočních limitek začíná na 69 Kč.

Udržitelněji a s ohledem na přírodu

Jak vidíte, letos nebude výběr dárku vůbec složitý. Pro ještě jednodušší nákup a další inspiraci je pro vás připraven vánoční katalog na e-shopu Yves Rocher. K produktům si můžete objednat i vánoční obaly, a to v souladu s udržitelností a respektem k životnímu prostředí. Značka se rozhodla vyřadit z nabídky celofán, který se nedá dále zpracovat. Místo toho můžete vybírat z papírových obalů, které jsou recyklované a recyklovatelné, nebo třeba plechových krabiček, které po Vánocích určitě najdou další využití.
5f9ad48f88e2bobrazek.png

Více na YVES-ROCHER.CZ
5f9ad4f1812f9obrazek.png

Reklama