Zkuste se zamyslet. Neříkala maminka, že ji trápí převislá víčka? Nesnaží se sestra už léta neúspěšně zhubnout, až z toho šílí? A nepřemýšlela jste vy sama nad tím, že byste si zasloužila pořádné dermatologické ošetření, ale nechce se vám za něj utrácet? Právě tyto náznaky vám říkají, jakým dárkem své blízké (ale i sama sebe) nadchnete. A co to tedy je? Poukaz na estetické ošetření!


Odstranění jizev, vyplnění rtů, ale i zvětšení prsou

Ošetření na klinikách estetické chirurgie je sen stále více žen, ale i mužů. Maminky se chtějí přestat stydět za bříško nebo povislá prsa po porodu, moderní babičky chtějí rozjasnit svůj obličej výplní vrásek, tatínkové zase úpravou povislých očních víček. „Plastika“ už není tabu, a dokud slouží s mírou, je to jen dobře.

Nejde o rozmar, estetický zákrok často pomáhá lidem získat ztracené sebevědomí. To po létech praxe potvrzuje i MUDr. Pavel Horyna z MEDICOM Clinic: „Úspěšný zákrok plastického chirurga může být pro člověka tou nejkratší a zároveň nejúspěšnější psychoterapií.“

Darujte sebevědomí. Darujte poukaz do MEDICOM Clinic!

I proto nabízí MEDICOM Clinic vánoční poukazy na libovolné ošetření. Jako perfektní dárek je kupují muži svým milovaným, ale i ženy maminkám nebo kamarádkám. S takovým dárkem totiž vědí, že pod stromečkem splní dlouholeté přání, které si obdarovaný nemohl nebo nechtěl splnit sám.

Spousta žen si poukaz kupuje i pro sebe. Proč? Jednak proto, že my všechny si zasloužíme splnit si na Vánoce sen. A také proto, že ke každému poukazu dostanete další dárky v hodnotě až 13 000 Kč.

Dárek k dárku – a Vánoce jsou vyřešené

Co k poukazu dostanete? Například profesionální dermokosmetiku, poukaz na laserovou epilaci nebo jiný zákrok a další dárky. Prohlédněte si všechny dárky a splňte svým blízkým letos o Vánocích jejich sny.

Poukaz můžete darovat v jakékoliv hodnotě nebo přímo na konkrétní ošetření, ať už je to liposukce, odstranění tetování, ošetření jizev nebo jiný zákrok na MEDICOM Clinic.

Více na MEDICOM Clinic

Reklama