Většina dospívajících však ve svém volném čase poslouchá muziku – ať již jako kulisu, nebo jako doprovod ke svému dalšímu muzicírování či tvoření tanečních a sportovních performance.
Třeba motivace k učení může být i slib kvalitního bluetooth reporduktoru. SENCOR nyní nabízí prémiový bluetooth reproduktor SSS 6200.
Tento reproduktor je konstruován z kvalitní oceli a reproduktory jsou pokryty prémiovou látkou, která má na sobě úpravu proti vsáknutí vody a vytváření nevzhledných map.
5a8ed1312d30dobrazek.png

SSS 6200N je kompaktní prémiový reproduktor, se kterým si můžete pouštět svoji oblíbenou hudbu z vašeho telefonu či tabletu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth s dosahem až 15 metrů. O silný a čistý zvuk se postarají čtyři reproduktory o maximálním výkonu 20W a možnost volby ekvalizéru přímo na reproduktoru. Díky velké dobíjecí baterii o kapacitě 4000mAh můžete přehrávat hudbu až 8 hodin. Reproduktor je vybaven NFC technologií, pomocí které lze reproduktor snadno a rychle spárovat s vaším telefonem. Elegantní vzhled reproduktoru získal prestižní ocenění Reddot Design Award 2016. SSS 6200N pro vás může být perfektním společníkem v jakékoli situaci a kamkoli jdete.
5a8ed144ecddeobrazek.png

SSS 6200 je k dispozici v barvě béžové a černé.
 
Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 6200 je k dostání za cenu 1599 Kč.

Více na www.sencor.cz

Reklama