Zastánce zdravého životního stylu potěší, že si mohou NESCAFÉ Dolce Gusto Honduras, Colombia i Peru vychutnat v bio kvalitě. To znamená, že se při jejím pěstování nepoužívají žádná chemická hnojiva. Výsledkem šetrné ekologické produkce je nejen chutná aromatická káva, ale také čisté a ničím nenarušené životní prostředí. Označením bio se tak mohou pyšnit jen kávy, které pravidelně procházejí přísným testováním a při jejich pěstování jsou dodržovány postupy ekologického zemědělství.

Objevte kávu s výjimečným původem od NESCAFÉ Dolce Gusto a nechte se zlákat temperamentem čisté arabiky z Latinské Ameriky. Novinky espresso Honduras a Peru nebo lungo Colombia jsou nyní k dostání ve vybraných maloobchodních řetězcích.
5af40a92a8815obrazek.png

NESCAFÉ Dolce Gusto Honduras

5af40ab80a1e5obrazek.pngNESCAFÉ Dolce Gusto Honduras Espresso se pěstuje v těsné blízkosti deštného pralesa v regionu Corquin. Díky tomu na sebe ručně sbíraná honduraská 100% arabika během procesu dozrávání váže zdejší rozmanitá aromata. Pro tuto kávu je typická kulatá a obklopující chuť kombinující jemné tóny medu, tmavé čokolády a sladu.

Doporučená maloobchodní cena za balení: 149 Kč.

NESCAFÉ Dolce Gusto Colombia

5af40ac84bb41obrazek.pngZe strmých svahů pohoří Sierra Nevada pochází NESCAFÉ Dolce Gusto Colombia Lungo, kde kávu podle svých původních zvyků a tradic pěstují potomci kmene Tayrona. Výrazný aromatický profil této kolumbijské 100% bio arabiky snoubí tóny pražených mandlí, muškátového oříšku a ječmene.

Doporučená maloobchodní cena za balení: 149 Kč.

NESCAFÉ Dolce Gusto Peru

5af40addb4ed6obrazek.pngV unikátních klimatických podmínkách peruánských vysočin v provincii Cajamarca vyrostla 100% bio arabika NESCAFÉ Dolce Gusto Peru Espresso. Místní farmáři se o ni starají v souladu s tradiční filozofií Minga postavené na vzájemné pomoci a respektu. V každém šálku kávy se mísí intenzivní nádech dřeva, lékořice, růžového pepře a poupat černého rybízu.

Doporučená maloobchodní cena za balení: 149 Kč.

Více na www.dolce-gusto.cz 
5af40b0442b2aobrazek.png

Reklama