633aae3138600obrazek.png

Narozeninové oslavy se 13. září zúčastnilo několik vybraných celebrit Dominika Mesarošová, Ornella Koktová, Kristýna Schicková, Petra Vojtková, Iveta Lutovská Vítová a další. Slavnostním odpolednem provázela Sandra Pospíšilová.
 
Pozvaní hosté z řad maminek a dětí si užili bohatý program zahrnující květinový workshop a masáž rukou pro maminky, malování na obličej, kouzelnické představení či mini disko pro děti. Kromě rautu byl pro hosty připraven dort s logem Nuna.

633aae3c2961aobrazek.png
 
Značka Nuna je už 10 let součástí životů mnoha rodičů a dětí v České republice i na Slovensku. Společné rodinné chvíle doprovází luxusními produkty, které vyrábí ze špičkových materiálů. Při jejich výrobě dbá na funkčnost, udržitelnost a design.
 
Úplně prvním produktem, který zákazníci od značky Nuna vyzkoušeli, byla jídelní stolička ZAAZ. Tehdy se psal rok 2007 a pro novou holandskou značku byla hlavním krédem praktičnost a příjemné ozvláštnění rodinného života. Motor Nuny se tehdy rozjel na plné obrátky a nyní je holandská značka s kořeny v Amsterdamu firmou globální. Její produkty využívají zákazníci po celém světě a častými uživateli jsou také světové celebrity - například Beyoncé & Jay Z, Jessica Alba, Serena Williams, Justin Timberlake, Gwen Stefani, Eva Longoria a další.

633aae467e2f0obrazek.png
 
Mezi sortiment značky Nuna patří v současnosti autosedačky, kočárky, jídelní židličky, houpátka, nosítka či cestovní postýlky. Využijete je pro nejmenší novorozence, starší kojence i předškoláky.

633aae62ebb9eobrazek.png
 
Za dobu svého působení získala Nuna několik mezinárodních ocenění a její produkty prošly mnoha testy s nejpřísnějšími kritérii. Odbornicí i běžní zákazníci oceňují na výrobcích Nuny chytrý holandský design s důrazem na detail, řemeslné zpracování i unikátní a eko materiály. Běžnou součástí výrobků Nuna jsou mimo jiné přírodní bavlna či merino vlna. Ať už pořídíte kočárek, autosedačku či houpátko, můžete se vždy těšit z jednoduchého, a přitom bezpečného a nadmíru vkusného modelu, se kterým uděláte všude parádu.

633aae4f71ac6obrazek.png
 Další informace naleznete na nunababy.com, Facebooku, Instagramu.

Reklama