Jenna Ortega

V čem jiném by mohla představitelka Wednesday dorazit na premiéru hororového filmu než v černo-bílém outfitu složeném z krátkých bílých košilových šatů s hlubokým výstřihem a černého saka, které ponechává rafinovaně odhalená ramena. Do tohoto outfitu ji zahalil Jean Paul Gaultier. Celkově nebezpečný vzhled pak ještě mladá herečka završila sytě červenou rtěnkou, černými sandálky na vysoké platformě a šperky od značky Tiffany & Co.

Jenna.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Courteney Cox

Courteney vsadila na eleganci a na akci dorazila v celočerném outfitu, který sestával z černých minišatů doplněných o černé sametové sako. Svým dlouhým štíhlým nohám nechala vyniknout v punčochách taktéž tmavé barvy a lodičkách s jehlovým podpatkem. Jako doprovod přivedla herečka svou osmnáctiletou dceru Coco.

Courteney.jpg
Zdroj foto: Profimedia

 Demi Lovato

Zpěvačka Demi Lovato si premiéru filmu, k němuž nazpívala úvodní píseň s názvem „Still Alive“, taktéž nenechala ujít. K této příležitosti si oblékla dlouhé černé šaty s rukávy, které se od loktů vějířovitě rozpínaly. Outfit poté doplnila jednoduchými stříbrnými šperky. Co ovšem herečce dodalo na gotickém vzhledu, byl dokonale provedený make-up. Husté obočí a dvojkřídlá linka učinila ze zpěvačky dokonalou Vamp woman.  

Demi.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Hayden Panettiere

Hayden si ve filmu Vřískot zahrála už v roce 2011, konkrétně v jeho čtvrtém pokračování. Nyní se na červený koberec dostavila v krátkých černých šatech, které doplnila o černý šátek a také černé atypické prodloužené sako. Jinak celý černý outfit se rozhodla ozvláštnit množstvím zlatých prstenů a řetízkovými náušnicemi s diamanty. Kontrastně tak působily její světlé vlasy, které si herečka stáhla do úhledného drdolu.

Hayden.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Melissa Barrera

Melissa Barrera se ve filmu objevila společně s Jennou Ortega poprvé loni v páté sérii. Na premiéře šesté série působila velice sexy v dlouhých černých šatech s rozparkem, které sofistikovaně zakrývaly některá místa, zatímco jiná dávaly patřičně na odiv. K ozvláštnění herečka ještě obula černé lodičky poseté cvočky.

melissa.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroje informací: dailymail.co.uk, hollywoodlife.com, wikipedia

Čtěte také: