zu2.jpg

Pokud si chcete pořídit lahev kvalitního alkoholu, společnost Premier Wines & Spirits vás rozhodně nezklame. V jejich portfoliu naleznete vína, rumy nebo giny, a své favority si zde naleznou všichni vyznavači prvotřídní kvality. Nově uzavřené partnerství s Žufánkem tak uspokojí jistojistě všechny milovníky jedinečných pálenek, ginů i dalších lihovin, na kterými je rodina Žufánků vyhlášená.

zu3.jpg

Společnost Žufánek s.r.o. byla založena již před více jak dvaceti lety. Tento rodinný podnik se záhy rozjel na plné obrátky a nyní se veškeré tekuté delikatesy vycházející z jejich výrobny těší velké popularitě. Výrobna je obklopená vlastními ovocnými sady a díky jejich opečovávání mohou vznikat lahodně jemné pálenky s charakteristickou chutí a vůní.

zu1.jpg

V portfoliu naleznete delikátní pálenky z vlastních švestek, hrušek Williams či třeba kdoulí, nebo se nechte zaujmout stařenou verzí, která se může pyšnit zráním v sudech z bílého dubu, jenž jí propůjčuje kromě typického ovocného nádechu také chuť a vůni vanilky. Pokud máte rádi přírodní tóny bylin, giny jsou pro vás se svými 16 bylinami a melasovým lihem z Kojetína ve složení to pravé. A pokud jsou pro vás giny málo bylinkové, absinth z dílny lihovaru Žufánek vás nezklame. Každý si zkrátka jistě vybere, v nabídce je také ořechovka, borovička nebo například perfektní kontušovka. 

To vše a mnohem více naleznete nově na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

61d822580b714obrazek.jpg