Milá redakce,
přeji hezký den..
 
Co se týče dnešního tématu, řekla bych, že se přemáhám už přes rok...
 
Stále se snažím vyhovět matce úplně ve všem, a ona je stále nespokojená, chtěla, abych pracovala, pracuji, chtěla, abych se dostala na VŠ, toto pondělí již nastupuji, nechce vidět mého přítele, nevidí ho, nechce, abych ho viděla já, nevidím ho, chce, abych byla denně o půlnoci doma, chodím, má chuť mě zmlátit, nebráním se...
 
Snažím se dělat opravdu vše, i když vlídného slova se nikdy nedočkám, prostě si to v koutě odbrečím a je to..
 
A naposled jsem se přemohla nejspíš včera, kdy mi matka zavolala, seřvala mě a nakázala, ať si přijdu do 5 minut uklidit domů pokoj, jelikož je nedostatečně vystěhovaný a uklizený... (podotýkám, že jsem ho důkladně vystěhovala, nezůstalo mi tam skoro nic a uklizeno bylo i savem )
 
V tu chvíli jsem se musela hodně přemáhat, abych neposlechla přítele a už se domů nevrátila, přestože jsem prostě věděla, co mě čeká, jsem se opět vrátila do domácího teroru..
 
Na věk se mě raději neptejte, ale většina už v něm má i dítě nebo je aspoň vdaná ..
 
anonym
 

 
Milý anonyme, děkujeme za váš příběh a zároveň přejeme, ať se vaše maminka změní. I když to nepovažujeme za pravděpodobné.  Pro zlepšení nálady vám jako prvnímu přispěvateli na téma "Jak jsem se přemohla" posíláme slíbené deodoranty Fa - Sport a Spicy Black.
 
Pokud chcete také získat dárek od redakce, napište nám svůj příspěvek na výše zmíněné téma a třeba se na vás štěstí usměje :-)