První oslava Dne otců se přitom konala ve Spojených státech amerických před více než sto lety! Proč tedy nevyužít tento svátek k tomu, abychom svým tátům připravili příjemné překvapení ve formě nečekaného dárku.
 
Den otců je stejně jako Den matek svátek stěhovavý. Podle vzoru zbytku Evropy ho slavíme třetí červnovou neděli, která letos připadá na 17. června. Zatímco mnoho podniků chystá pro tuto příležitost speciální akce, pro členy rodiny je to šance ukázat, jak důležitou roli hrají tátové v našich životech. A protože každá hlava rodiny má vlastní představy o ideálním dárku a všichni známe těžká dilemata ohledně výběru toho správného, připravili jsme pro vás hned několik tipů, jak v neděli překvapit.

Tipy

Ochutnávka whisky ze Zážitky.cz

whis.jpg

Patří váš táta mezi ty, kteří jsou schopní hodiny mluvit o chuťových odstínech dobré whisky? V tom případě mu můžete na serveru Zážitky.cz dopřát skutečný zážitek pro gurmány – ochutnávku skotské whisky té nejvyšší kvality. Během degustace vyzkouší osm druhů tzv. single malt whisky. Tento prvotřídní nápoj z různých regionů Skotska zraje 10–12 let v dubových sudech a za tu dobu získá opravdu vytříbenou chuť. Neberte si proto osobně, pokud bude tatínek po zážitku více dojatý než při narození vnoučat.
Cena: 999 Kč
Více: www.zazitky.cz/ochutnavka-whisky

Fanouškovská myš Logitech

mys.jpg

Nová kolekce bezdrátových myší Logitech s vlasteneckým designem umožní tátovi během mistrovství světa podpořit fotbalový tým oblíbené země. Díky Logitech Fan Collection může vstoupit do vzrušujícího světa kopané a ukázat své nadšení pro fotbal i v práci, ať již na mistrovství fandíte Německu, Anglii, Portugalsku, Argentině, Francii, Španělsku nebo Brazílii.
Cena: 625 Kč
Více: www.logitech.cz

Napájecí sada HiKOKI pro každého profíka i kutila

napaj.jpg

Který řemeslník by to neznal: ani sebedelší prodlužka vám někdy nestačí a do uzavřených prostor se diesel agregát zrovna dvakrát nehodí, pokud se nechcete přiotrávit. Jak si s tím poradit? Řešení pro každého taťku-profíka i kutila nabízí revoluční akumulátorová baterie HiKOKI. Tato revoluční sada navíc dokáže rozpoznat, zda napájí 18- nebo 36voltové zařízení a podle toho automaticky nastavuje napětí. Díky rychlonabíječce baterii nabijete za pouhých 32 minut a vydrží vám až 1 500 dobití bez výrazného snížení výkonu.
Cena: 4 100 Kč
Více: http://www.hitachi.eu/cs-cz

Vstupenky na festival novodobých kutilů Maker Faire

5b240e84919b0obrazek.png

Vyrazte s tátou na Maker Faire Prague 2018, který proběhne již příští víkend 23. a 24. června v Průmyslovém paláci. Maker Faire je světový festival moderních kutilů a bastlířů a v Česku se letos koná poprvé. Je to akce pro celou rodinu a k vidění budou projekty nejméně 170 tvůrců z oblasti 3D tisku, robotiky, virtuální reality, chemie, ale třeba i výrobci elektronických hudebních nástrojů. Navíc se můžete i s tátou zapojit do mnoha kreativních workshopů.
Cena: 200 Kč dospělý
Více: http://prague.makerfaire.com/

Bezdrátový repráček Ultimate Ears

repr.jpg

Chcete tátovi dopřát kvalitní zvuk i bez zbytečných kabelů? Reproduktor značky Ultimate Ears mu toto přání splní. Je kompatibilní s každým zařízením podporujícím Bluetooth a bezdrátový rozsah je až 33 metrů. Hudbu si může pak užívat kdykoliv a kdekoliv! Zařízení je navíc odolné proti prachu a vodě. Ponoření zvládne do 1 metru hloubky až na 30 minut. Moderní design zajišťuje také snadné ovládání pomocí originálních tlačítek.
Cena: 2 699 Kč
Více: https://www.ultimateears.com/en-us

Flashka – HyperX

flash.jpg

Parádní stylová flashka, obří úložný prostor a super rychlé přenosové rychlosti potěší každého tátu. Speciálně pokud má jen obyčejnou pracovní flashku od zaměstnavatele. S touto bestií bude za kinga!
Cena: 1 200 Kč
Více: https://www.kingston.com/en/usb/personal_business/hxs3

Mini HD kamera od D-Link

5b240fb9ce2dcmini.jpg

Moderně designovaná kamera D-Link DCS-8000LH skvěle zapadne do interiéru, odkud poskytne tátovi dohled nad domovem ve dne i v noci. Díky zabudovanému nočnímu vidění s IR LED přísvitem kameře nic neunikne ani za úplné tmy na vzdálenost až 5 metrů. S detekcí pohybu a zvuku pak hlídá celý byt i během dovolené. Jakmile k něčemu dojde, odešle upozornění na chytrý telefon nebo tablet s nainstalovanou aplikací mydlink.
Cena: 1 799 Kč
Více: https://eu.dlink.com/uk/en/products/dcs-8000lh-mini-hd-wifi-camera

Inteligentní váha Veroval®

vaha.jpg

Dopřejte tátovi inteligentního pomocníka nejen při kontrole hmotnosti. Pomůže těm, kteří se chtějí dostat do formy, ale i skalním vyznavačům zdravého životního stylu, kteří o sebe už dávno dbají.
Váha má celou řadu výjimečných vlastností a analytických funkcí. Zajistí přehled o tělesné hmotnosti, podílu tělesného tuku, vody a svalové tkáně v těle, hmotnosti kostí a celkovém stavu metabolismu. Váha rovněž disponuje odnímatelným displejem, který v paměti udrží až 30 vážení každé osoby. Všichni, kdo zápasí s nějakou formou nadváhy, jistě ocení i automatické zjišťování potřeby kalorií a ideální hmotnosti. Data z inteligentní váhy si navíc můžete pomocí kabelu jednoduše uložit do softwaru Veroval® medi.connect v počítači, takže nepřijdete o žádná data za měsíční vážení.
Cena: 2 124 Kč
Více: www.veroval.cz

Zapojte se do soutěže, ve které můžete vyhrát myš Logitech, vstupenky na Maker Faire Prague 2018 a dárky ALBI! 

Soutěž ke dni otců o myš Logitech, vstupenky na Maker Faire Prague 2018 a dárky ALBI - probíhá ZDE

Reklama