14. únor patří již tradičně svátku všech zamilovaných. Ačkoliv na tento svátek někteří nahlížejí jako na modernu z USA, má své kořeny ve starém Římě, kde kněz Valentýn tajně oddával vojáky, kteří měli sňatek zakázaný a žehnal jejich lásce. Pokud byste také chtěli potěšit svou drahou polovičku, v síti parfumerií Marionnaud jistě vyberete dárky pro ni i pro něj. Ostatně v tento den nejlépe dárky pro oba najednou .

 

Ať už patříte mezi milovníky srdíčky posetých balónků, či naopak preferujete coby lásky čas Máchův Máj, na potěšení svých nejmilejších je vhodná každá příležitost. Vybrali jsme pro vás pár tipů pro oba ze sítě parfumerií Marionnaud:

Potěšte svého miláčka romantickou valentýnskou masáží….

Erborian Bougie de Massage Au Yuzu – masážní olej s uvolňujícími a relaxačními účinky. Vonná svíčka, která se promění na výživný a energetizující olej Yuzu se zklidňujícími účinky, které skvěle doplňují uvolňující pocity vyvolané během masáže. Knot svíčky se zapálí, poté, co olej zkapalní, se svíčka sfoukne a olej se nalije do dlaně či přímo na pokožku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 35 g - 259 Kč.

Marionnaud

Společná koupel potěší tělo i duši….

Marionnaud Olejová koupel Bath Collection – nechte se hýčkat lahodnou vůní a péčí olejové emulze. Smyslná vůně plná vášně, podmanivé tóny exotického ovoce v čele s granátovým jablkem se prolínají s nasládlou vůní vanilkového lusku. Tato esence plná svůdnosti, spalující vášně se otevírá granátovým jablkem a ostružinou. V srdci se rozvoní něžná frézie a pivoňka, spodní tóny pak patří bílému pižmu a sladké vanilce. Kombinace opojné vůně a jemného oleje, který hloubkově vyživí naši pokožku, je zkrátka neodolatelná. K dostání v síti parfumerií Marionnaud 250 ml - 299 Kč.

Vůně (nejen) feromonů….

Marionnaud Marionnaud vaporizér – náhradní cestovní balení na oblíbenou vůni. V elegantním flakonu, který se vejde i do té nejmenší taštičky snadno ukryjeme svůdnou vůni, kterou na nás náš partner přímo zbožňuje. Na výběr jsou hned tři barevná provedení, můžeme tedy vybrat sobě fialový flakonek a miláčka překvapit elegantním černým plným jeho oblíbené vůně. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 189 Kč.

Krásná jen pro něj….

Paletka očních stínů Marionnaud – nádherná paletka ozdobená mandalami by se mohla na první pohled zdát jen dárkem pro NI, ale svůdný pohled se snažíme vytvořit právě pro naši lásku, takže je to vlastně dárek pro oba. Kazeta v sobě ukrývá pět krásných očních stínů. Díky příjemné textuře se stíny dobře nanášejí, nerozmazávají a drží na svém místě. Kazeta je navíc doplněna o aplikační štětec a zrcátko, takže se výborně hodí také na cesty. Díky pěti různým odstínům s kazetou vykouzlíme jakékoliv líčení, od výrazného, třpytivého, až po decentní, vhodné ke každodennímu nošení.
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 479 Kč.

Marionnaud

 

Víte že…..

Den Svatého Valentýna bývá považován za americký svátek, nicméně jeho historie je mnohem starší. Valentýn byl kněz ve starém Římě, který tajně oddával vojáky, kteří měli sňatek přísně zakázaný, a žehnal jejich lásce. Císař Claudius II. se o těchto krocích Valentýna dozvěděl a nechal ho zatknout. Valentýn byl odsouzen a poprava se konala právě 14. února. Před popravou měl kněz právo na jeden dopis – poslal ho své ženě a byl to dopis plný lásky, vyznání.

Na Valentýnovu počest si lidé v tento den vyznávají lásku.

 

Reklama