14. únor patří již tradičně svátku všech zamilovaných. Ačkoliv na tento svátek někteří nahlížejí jako na modernu z Ameriky, má své kořeny ve starém Římě, kde kněz Valentýn tajně oddával vojáky, kteří měli sňatek zakázaný a žehnal jejich lásce. Pokud byste také chtěli potěšit svou drahou polovičku, řada zajímavých akcí na vás čeká například v síti parfumerií Marionnaud, kde si připravili valentýnské LOVE DAYS. V první polovině února jsou zde připraveny slevy, ale také krásný dárek v podobě luxusního náramku se srdíčkem za nákup v hodnotě 1.999 Kč!

Ať už patříte mezi milovníky srdíčky posetých balónků, či naopak preferujete coby lásky čas Máchův Máj, na potěšení svých nejmilejších je vhodná každá příležitost. V rámci LOVE DAYS v síti parfumerií Marionnaud na vás čekají tyto akce.

dárekDÁREK ZA NÁKUPod 1. února 2014 do vyčerpání zásob je pro všechny zákazníky připraven luxusní náramek se srdíčkem za nákup v hodnotě 1.999 Kč (před odečtením všech slev). Romantický náramek potěší všechny zamilované ženy.

dárekDÁRKOVÉ KAZETYod 1. února do 16. února 2014 platí sleva 20 % na všechny dárkové kazety sítě Marionnaud. Sleva se vztahuje jak na vlastní značky parfumerie, tak i na luxusní sety světových značek.

dárekSLEVA NA DRUHÝ PRODUKTod 1. února do 16. února 2014 je připravena 40% sleva při nákupu dvou produktů. Kupte si dva libovolné produkty a levnější z nich budete mít se slevou 40 %. Akce se vztahuje na veškerý sortiment parfumerie Marionnaud.

Víte že...

Den Svatého Valentýna bývá považován za americký svátek, nicméně jeho historie je mnohem starší. Valentýn byl kněz ve starém Římě, který tajně oddával vojáky, kteří měli sňatek přísně zakázaný, a žehnal jejich lásce. Císař Claudius II. se o těchto krocích Valentýna dozvěděl a nechal ho zatknout. Valentýn byl odsouzen a poprava se konala právě 14. února. Před popravou měl kněz právo na jeden dopis – poslal ho své ženě a byl to dopis plný lásky, vyznání.

Na Valentýnovu počest si lidé v tento den vyznávají lásku.

 

Reklama