Maďarské speciality potěší (nejen) tatínky a dědečky

Pikantní klobásy s nezapomenutelnou chutí papriky se stanou vašimi favority vánočních svátků. Exkluzivní balení se skvěle hodí jako gurmánský vánoční dárek, ale vyjímat se bude i na sváteční tabuli.

5be402ac1ae61obrazek.pngAlbert Excellent Papriková klobása (250 g)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 89,90 Kč
Vyzkoušejte pravou maďarskou klobásu. Její pálivá chuť s nádechem papriky překvapí vaše smysly. Tato papriková klobása se stane pravidelným zástupcem vašich dárkových balíčků nejen na Vánoce.

5be402c77d39dobrazek.pngAlbert Excellent Pikantní čabajská klobása (80 g)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 44,90 Kč
Pochutnejte si na jemné pikantní chuti výběrové čabajské klobásy. Je skvělá i jen tak samotná, během adventních večerů ji můžete doplnit skleničkou červeného vína.

Paštiky překvapí tradicí s kapkou exotiky

Paštiky ze sváteční edice naplní všechna vaše očekávání. Ať už sázíte na klasiku, nebo rádi ochutnáváte trochu exotiky, delikatesami z řady Albert Excellent budete nadšeni. Vyzkoušejte letošní novinky – paštiku s jelením masem a whisky či s kuřecími játry, houbami, vínem a bylinkami.

5be403054d21eobrazek.pngAlbert Excellent Hrubá paštika s jelením masem a skotskou whisky (125 g)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 89,90 Kč
Lahodné spojení jeleního masa a skotské whisky doplněné špetkou voňavého koření si nemůže nechat ujít žádný vášnivý gurmet.

5be4032234795obrazek.pngAlbert Excellent Paštika s kuřecími játry, houbami, vínem Madeira a aromatickými bylinkami (125 g)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 89,90 Kč
Nebojte se experimentovat a nechte se unést lahodnou chutí paštiky s kuřecími játry, houbami a aromatickými bylinkami doplněnými vínem Madeira.

Neodolatelné italské dezerty se rozplynou na jazyku
Vychutnejte si italské dezerty v elegantní skleničce v pohodlí domova. Nepečený dezert v limitované sváteční edici řady Albert Excellent se pro sváteční skvěle hodí. Nejtěžší bude rozhodování, kterou z variant zvolit – lískooříškovou s čokoládou, čokopěnu či cappuccino či novinku s mangem a maracujou? Obsažené suroviny, jako je čokoláda nebo káva, byly vypěstovány šetrným způsobem s respektem k lidem i přírodě, výrobky proto mají certifikaci UTZ.

Albert Excellent Lískooříškový dezert s čokoládou ve skle (100 g)
5be404513488fobrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 39,90 Kč
Chuť čokolády v kombinaci s lískovými oříšky je tradicí, které nelze odolat. Dopřejte si lahodnou kombinaci sladkých chutí.

Albert Excellent Čokopěna dezert s kousky čokolády ve skle (100 g)
5be4046959c3eobrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 39,90 Kč
Nadýchaná, jemná čokopěna rozplývající se na jazyku doplněná kousky pravé čokolády je skvělou volbou pro každého milovníka této oblíbené pochoutky.

Albert Excellent Cappuccino dezert s příchutí kávy ve skle (100 g)                            
5be40479c9f74obrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 39,90 Kč
Vyzkoušejte netradiční spojení kávy s jemnou smetanou. Cappuccino dezert prémiové řady Albert Excellent ohromí vaše smysly.

Albert Excellent Smetanový dezert mango & maracuja ve skle (75 g)
5be404893b79cobrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 39,90 Kč
Ochutnejte originální propojení lahodné smetany s mangem, maracujou a vynikajícími skořicovými sušenkami. Nová kombinace netradičních chutí z exkluzivní prémiové řady Albert Excellent vás ohromí.


5be410d8edfecobrazek.png

Více inspirace, aktuální nabídku a recepty najdete na ALBERT.CZ

Reklama