Lásku bychom si měli vyznávat každý den, to je samozřejmost. V dnešní době, kdy trávíme hodně času prací, ale na své drahé polovičky často zapomínáme. Svátky jako Valentýn tedy doslova táhnou k tomu, hodit všechny povinnosti za hlavu a dát vašemu partnerovi najevo, jak si ceníte jeho lásky a podpory.

To, že má muž své partnerce na Valentýna přinést kytku a čokoládu, nemusí být pravidlem. Zkuste vzít letošní svátek zamilovaných do svých rukou a tentokrát překvapte svého partnera vy. Připravili jsme pro vás několik inspirativních valentýnských nápadů.

1. Snídaně do postele

šampa

Překvapte svého miláčka hned po ránu a přineste mu přímo do postele vše, co má nejraději – jeho oblíbenou snídani, ke které přidáte sklenku sektu. Ten je totiž skvělým doplňkem, především v pozdějších dopoledních hodinách. „K pozdním snídaním doporučuji Bohemia Sekt brut, který je nejlepší podávat v kombinaci se studeným jídlem. Má jemnou, svěží vůni a jeho harmonická chuť příjemně perlí na jazyku,“ radí sommelier značky Bohemia Sekt David Král.

 

2. Odjeďte z města

Pokud vám to okolnosti dovolí, naplánujte romantický výlet mimo město. Nemusíte jezdit nikam daleko. I kousek od domova se jistě najde romantický penzion, ve kterém si užijete dokonalou valentýnskou noc. Objevovat nové místo je totiž vzrušující změnou ve vašem každodenním životě. Odpoledne se můžete projít po okolí a poté zamířit na romantickou večeři do místní restaurace.

 

3. Večeře v teple domova

Uvařte svému milovanému večeři, protože jak všichni dobře víme, láska prochází žaludkem a jídlo vařené s láskou chutná nejlépe. Rozložte si deku na zemi v obýváku, zapalte krb a otevřete dobré víno nebo sekt. Výhodou večeře v teple domova je to, že do ložnice je to už jen pár kroků.

 

4. Upečte něco sladkého

Romantický Valentýn doslova volá po něčem sladkém! Upečte svému partnerovi například čokoládové brownies s jahodami a ozdobte je ve valentýnském stylu. „K dezertům bohatým na čokoládu se hodí sladší vína a sekty. Vyzkoušet můžete například Bohemia Sekt demi sec červené, jehož jedinečná ovocná chuť okouzlí i opravdové znalce vín,“ doplňuje David Král.

 

5. Sexy prádlo

šampa

Okořeňte valentýnskou noc něčím netradičním a kupte si nové sexy prádlo. Po večeři předveďte partnerovi svůdný striptýz a nechte jej popíjet bublinky, mezitímco se na vás bude dívat. „Dokonalým afrodiziakem je například smyslný Bohemia Sekt La Fleur, který je výjimečný především svým jedinečným aroma. Vůně připomínající rozkvetlé růže a muškáty v pozadí s tóny exotického ovoce pozvedne romantickou atmosféru a probudí ty nejsmyslnější představy,“ říká David Král.

 

6. Nechte se vyfotit

Vytvořte partnerovi dárek, na který nezapomene, a domluvte si focení u fotografky. Zapřemýšlejte, co má váš partner rád, a zapojte tyto věci do focení. Fotka v oblečku jeho oblíbené superhrdinky či v dresu fotbalového klubu, kterému fandí, ho zaručeně dostane!

 

7. Masáž

Nic vašeho muže nepotěší víc, než když se o něj chvíli budete starat. Otevřete láhev dobrého vína, připravte vonný olej a nabídněte mu masáž. Romantickou atmosféru skvěle navodí například Víno Motýl rosé, jehož jemně růžová barva je podtržena vůní s tóny malin, ostružin a třešní.

 

Tipy na valentýnská vína:

Bohemia Sekt La Fleur: Řekněte to sektem

sektPřekvapte pratnera dokonalým Valentýnem ve vaší režii:BS La Fleur fix.jpgRomantika i nespoutaná vášeň, nevinnost i neodolatelná touha. Pečlivě vybrané aromatické odrůdy probudí Vaše nejsmyslnější představy. Vyniká především svým jedinečným aroma. To je intenzivní, bohaté, připomínající rozkvetlé růže a muškáty v pozadí s tóny exotického ovoce. A samozřejmě také šťavnatou, plnou chutí s příjemným perlením na jazyku a delším, ovocně kořenitým závěrem. Zlatavě žlutá barva s elegantním a bohatým perlením svádí k ochutnání, ideálně ve dvou.

Díky přibalené propisce můžete navíc své zamilované vzkazy psát přímo na lahev a svou lásku tak vyjádřit sektem. Možno zakoupit na osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 169 Kč.  

 

Bsektohemia Sekt demi sec červené

Sytě rubínová barva, výrazné aroma peckového ovoce s tóny čokolády, jedinečná chuťová harmonie. To je to, čím je Bohemia Sekt demi sec červené tak výjimečný. Jeho jemně sladká chuť vynikne zejména s dezerty bohatými na čokoládu a také jako skvělý doplněk k čokoládovým bonbónům. Možno zakoupit na osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 147 Kč.

 

vínoVíno Motýl rosé

Tento Motýl má svěží růžovou barvu, která je podtržena jemnou vůní s tóny malin, ostružin a třešní. Výborně sedne k zeleninovým salátům nebo k pokrmům připravovaným při grilování – bílému masu nebo grilované zelenině. Nejlépe však chutná ve dvou. Orientační cena: 95 Kč.

 

Hroséabánské sklepy Zweigeltrebe rosé

Víno starorůžové barvy s vůní připomínající třešně a jahody potěší nejvíce v kombinaci s grilovaným masem a zeleninou či lososem. Neodolatelná je však i kombinace s čerstvým ovocem. Skvělý tip pro žhavý večer! Možno zakoupit na osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 99 Kč.

Reklama