TassimoJarní úklid domova je v plném proudu, děti už se nemohou dočkat barvení velikonočních vajíček. Ještě nezapomenout nakoupit všechno, co je potřeba k upečení mazance nebo tradičního velikonočního beránka a pořádnou nadílku pro koledníky - to všechno jsou tradiční rituály blížících se Velikonočních svátků, na které se všichni tolik těšíme. Své hosty určitě ohromíte velikonoční výzdobou i beránkem, proč je ale letos nepřekvapit i jinak? Zaručeně se vám to podaří, pokud jim ke svátečnímu mazanci ještě navíc připravíte jejich oblíbenou kávu, a to takovou, jakou si doma sami jen tak nepřipraví a za kterou musí obyčejně do kavárny. S plnoautomatickým kávovarem Tassimo totiž zvládnete připravit skvělé mléčné kávové nápoje během chviličky. Koneckonců, ze všech nejvíc si ji po tom shonu zasloužíte právě vy!

 

Lahodné kávové nápoje stiskem jednoho tlačítka

Pokud si letos chcete Velikonoce doslova vychutnat, vsaďte na Tassimo. Tento inteligentní domácí kávovar, který vznikl spojením dvou prémiových značek Bosch a Jacobs Krönung, je na jednoduchou a rychlou přípravu kávy totiž bez nadsázky přeborník. Posuďte sami - existuje snad nějaký jiný kávovar, který umí číst? Díky unikátní technologii čárového kódu, který na sobě má každá kapsle, si Tassimo přečte veškeré informace nutné pro přípravu daného nápoje a připraví kávu přesně tak, jak ji máte vy i vaše rodina či přátelé rádi. Na vás je pouze vybrat a vložit kapsli a stisknout tlačítko. Speciálnímu složení a patentovaný tvaru kapslí zaručuje, že káva bude vždy čerstvá a maximálně chutná.

Vyberou si všichni

S Tassimem pohostíte nejen o Velikonocích úplně každého. Lahodné Cappuccino si určitě vybere vaše kamarádka, Latté Macchiato jistě potěší sousedku, dědeček dá pravděpodobně přednost Espressu a lahodným Caffe Crema stoprocentně překvapíte tetu. Nesmíme zapomenout ani na nejmenší koledníky, pro které Tassimo bleskově vykouzlí po náročném dni plném koledování výbornou horkou čokoládu Milka. Až se večer návštěvy rozloučí a vy konečně rozlousknete záhadu, kam uklidíte tu spoustu vajíček a nejrůznějších dobrot, které vaši pilní koledníci přinesli domů, určitě si ráda vychutnáte chvilku klidu u voňavého šálku s Latte Macchiato Caramelem. Díky Tassimu zkrátka připravíte jakoukoli kávu zcela jednoduše a na jedničku, tak teď už jen nespálit ten mazanec.

Tassimo

Z jakých kapsí Jacobs Krönung si můžete vybrat?

Jacobs Krönung Latte Macchiato
Užijte si mléčné kávové potěšení po náročném dni.

Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel
Pro všechny, kteří si zamilovali kávu s jemným příchutí karamelu.

Horká čokoláda Milka
Přijde vhod malým, ale i velkým

Jacobs Krönung Cappuccino
Ocení všichni milovníci dobré kávy s nadýchanou pěnou.

Jacobs Krönung Caffe Crema
Lahodný krémový nápoj vás příjemně naladí do nového dne.

Jacobs Kronung Espresso
Černá káva pro všechny, kteří si rádi vychutnají svůj den naplno.

www.tassimo.cz

Reklama