Také se v zimě raději halíte do tmavých barev? A na večírky se barevně „odvážete“ jedině v podobě kovových šperků? Velká škoda, velká. Tyto kombinace by se vám mohly líbit!

 Tak schválně, přihlaste se, kdo má dnes na sobě něco černého nebo v jiném tmavém odstínu? Nechávat si výrazné barvy na jaro a léto, to je věčná škoda. Nebojte se jich ani v těchto zimních měsících. Nejenže vám snadno vykouzlí dobrou náladu, ale navíc díky nim skvěle vyniknete.  

Pastelově modrá + černá + stříbrná

barvy

Přestože jsou pastelky spíš jarní záležitostí, věřte, že v kombinaci s těmi správnými barvami a materiály, s nimi uděláte velkou parádu i na lednovém večírku nebo plese. Zkuste mix ledového odstínu modré s dramatickou černou a nadčasovou stříbrnou. V záplavě flitrových šatů budete nepřehlédnutelné!

Žlutá + cihlově červená + černá

barvy

Chcete-li mít jistotu, že v moři černých šatů na party vyniknete, vsaďte na žlutou. Spojení s další výraznou barvou - cihlově červenou -  a dalšího tmavého odstínu vznikne hned o kapku slavnostnější vzhled.


Temně modrá + vínová

barvy

Tmavé odstíny modré a vínové (burgundy) nejsou nic nového, ale připojíte-li k této dvojce doplněk ve výrazné barvě jako je např. tyrkysová, váš outfit se rázem stane poutavým a jedinečným. Pokud byste raději držely celou kombinaci na uzdě, vsaďte na detaily z takových materiálů jako je samet nebo kožešina.

Béžová + nude + kovové odstíny

barvy

Nosit v zimě takhle světlé barvy? Ano! Jistě, není to nic extra praktického, ale v módě čas od času nějaký ústupek přijít musí. Mix béžové a nude je naopak velmi osvěžující a jedinečný. Pak už jen stačí celý outfit „rozbít“ něčím dominantním jako jsou třeba odstíny stříbrné nebo zlaté.

Nezapomeňte si přečíst:

Reklama