…Dnes toho bylo v práci opravdu hodně, jak já se těším domů! Na sprchu, večeři, postýlku… Škoda, že dnes budu opět sama, přítel je už týden v zahraničí a má se vrátit až pozítří. Cesta autobusem uběhla rychle, jen dojít domů v dešti nebylo nic příjemného. Proč vždycky prší, když nemám deštník? A zrovna v tom nejhorším lijáku vystupuju. Mám na sobě krátkou béžovou sukni a bílou halenku s krátkým rukávem, jestli se tomu dá po minutě na dešti stále tak říkat.


 

Konečně vystupuji po schodech do prvního patra a odemykám byt, naše hnízdečko lásky. Copak jsem ráno nezamkla? Ne, určitě jsem zamykala, tak co to má znamenat? Promoklá na kůži, z vlasů i šatů mi kape voda, procházím předsíní, abych otevřela dveře do pokoje. Ty se ale přede mnou otevírají samy a v nich se objeví Jiří. Srdce mi radostí poskočí. Přejede mě pohledem a začne se upřímně smát.

„To je fakt moc směšné!“ zlobím se naoko a jdu se do koupelny usušit. Do umyvadla hodím promočenou halenku a sukni, stojím před zrcadlem jen v bílém spodním prádle. Jiřík nevydrží a vkrádá se do koupelny za mnou. Stoupá si za mě, ruce pokládá na má studená ramena a líbá mě na líčko. V zrcadle vidím, jak studené kapky z mých vlasů dopadají na má ramena, podprsenku, některé zůstaly na Jirkově tváři a stékají dolů.

Usměje se na mě do zrcadla a rukama sjede na má záda, kde rozepne studenou podprsenku a jemně  ji sundá z ramen. Z boků mi stáhne kalhotky až ke kotníkům a já z nich vystoupím. Bere mě do náruče a mé myšlenky „kde se vzal doma?“ zažene jeden jediný polibek. Tolik se mi po něm stýskalo.


 

Chci se k němu hodně přitisknout a zahřát, ale on mě opatrně pouští do vany. Bere do ruky sprchu a pouští příjemně teplou vodu. Pouští ji na mě za všech stran a zahřívá mě. Pak sprchu vloží do držáku, a do dlaní dává sprchový gel. Pomalu mi přejíždí po rukou, po nohou, ale vnitřní stranu stehen vynechává. Otočí si mě zády a dlaněmi přejíždí po zádech od krku dolů až k zadečku. Dobře ví, jak hlazení na zádech miluju. Přejíždí napěněnými dlaněmi až na bříško. Pomalinku si mě otáčí a já vidím v jeho očích touhu. Prsty přejíždí mezi mými prsy nahoru, kde mě lehce pohladí po krku. Usměju se na něj a vidím jeho ústa, jak se přibližují k mým… Dlaně kloužou po mé kůži dolů až narazí na dvě stojící bradavky. Naše ústa se konečně spojí a v tu samou chvíli začínají prsty kroužit kolem naběhlých bradavek. Podlamují se mi kolena a musím se opřít o jeho ramena. Ani nevím, kdy si svlékl tričko, je jen v trenýrkách. Toužím přitisknout se k němu co nejvíce, ale on ukončí polibek a s jemným úsměvem zakroutí hlavou.


 

Odtáhne se a mně je najednou  zima. Netrvá dlouho. Jiří bere do jedné ruky sprchu a druhou sjíždí po bříšku níže. Trošku rozkročím nohy a vyčkávám, co bude dál. Vyhnul se trojúhelníčku a hladí stehna. Zároveň na mě pouští teplou vodu a smývá z mého vzrušeného těla mýdlovou pěnu. Když se dostane k vnitřní straně stehen, myslím, že to nevydržím, že se snad zblázním, jestli se hned nedotkne mého poštěváčku. Jeho trenýrky se napínají a na očích vidím, jak moc ho to vzrušuje. Přesto nechce nic uspěchat, chce si hrát. Ale já cítím, že mám hry dost, chci více…


 

Jeho prsty stoupají po vnitřní straně stehen, rozhodl se mě trápit a schválně vynechává místečko, které nejvíce volá po jeho dotycích. Nekonečně dlouho se mu vyhýbá. Nemůžu to tak nechat. Beru mu z ruky sprchu a sama pouštím proud vody na své roztoužené tělo. Sklání se ke mně, líbá mě na bříšku a jazykem mě hladí níž a níž.


 

Konečně se jeho prsty dotkly místa, které na něj dlouhou dobu čeká a mně z úst uniká tiché zavzdychání. Jednu nohu zvedám a opírám o okraj vany. Odkládám i sprchu a v napětí, téměř bez dechu vyčkávám na okamžik, kdy se jeho jazyk dotkne mého poštěváčku. Pomalu přejíždí po tříslech a dotýká se jemných chloupků oholených do malého véčka. Cítím jeho prsty, jak do mě pomalu a jemné vnikají a jeho jazyk nachází poštěváček. Krouží kolem něj, občas ho uchytí do rtů a jemně nasaje. Tělem mi probíhá elektrický proud a podlamují se mi kolena.

Najednou se jazýček vydává na cestu nahoru k bříšku, prsty se přestávají pohybovat a Jiří se zvedá. Jeho ústa hledají má a já se k němu tisknu. Nehty sjíždím po jeho zádech a cítím, jak mu naskakuje  husí kůže. Zajedu dlaněmi pod lem trenýrek a palci je stahuji dolů. Osvobozuji naběhlý penis, který se hrdě tyčí u mých nohou. Přejedu po něm prstem a cítím, jak se chvěje. Jemně ho chytám do ruky a zkouším jeho kamennou pevnost.


 

Vnímám, jak můj poštěváček pulsuje, jako by ho poznal a toužil po jeho dotyku. Přidřepnu si a přejíždím si naběhlým žaludem po nedočkavém poštěváčku nahoru a dolů, ještě jednou nahoru a dolů. Chytám se Jirky kolem krku, nohama obepínám jeho pas a jednou rukou si směřuju jeho pyj, aby mohl vniknout do mé svatyně. Cítím lehký tlak na své dírce, který za krátký okamžik mizí, a střídá jej krásný pocit naplnění. Vklouzl do mě celý a začal mě vášnivě líbat. Rukama ho objímám kolem krku.

Cítím ho v sobě a to je v tuto chvíli to nejdůležitější. Jiří mě drží za zadeček a opírá mě o stěnu, lekám se, když to zastudí, ale pocity splynutí zastiňují pocit chladu. Jiří do mě pomalu a pravidelně vniká a pro mě přestává existovat okolní svět. Vím, že nebude trvat dlouho a přijde krásný a silný orgasmus. Napětí v Jirkově tváři naznačuje, že i na něj týdenní odloučení působí stejně. Úd ve mně se ještě více zvětšuje a rychle mě svými pohyby přivádí k vrcholu, který se blíží…ano, začínám se třást a Jiří v tu chvíli prožívá to samé. Jeho pyj se ve mně napnul a já cítím, jak do mě stříká. Je to jeden z nejkrásnějších pocitů, které znám. Hlavu pokládám na jeho rameno a líbám ho na krk. Pevně mě drží a zrychleně dýchá. Splynutí těl, splynutí duší….


 

Po chvíli si vlezeme oba znovu do vany a pouštíme na sebe sprchu. Tisknu se k Jirkovi zezadu a rukama hladím jeho chloupky na hrudi.

Jsem spokojená, „udělaná“ – jak říká a těším se, až si oba lehneme do postýlky, přitulíme se k sobě a bude mi vyprávět, jak se celý týden měl a proč se vrátil dříve. A kdo ví, kdy z postýlky vylezeme, protože je pátek večer a před námi je víkend, který právě díky tomu ukrutnému dešti tak krásně a příjemně začal…

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce.