Už ráno jsem vám slibovala překvapení, v rámci kterého bude vyhlášena další dnešní soutěž.

A je to tady!

 

Na níže uvedené fotografii se vy, které ho ještě neznáte, můžete seznámit s naším redakčním programátorem.

 

Vám se většinou představuje jako capy a trpělivě s vámi řeší všechny vaše problémy. A to dokonce včetně těch menstruačních, pokud máte nějaký zádrhel v našem Menstruačním kalendáři. Jinak je ochoten vám poradit, pomoci, vyjít vstříc, podržet a povzbudit vás, kdykoli to potřebujete. Prostě takový příjemný mužský element ve zdejších ženských vodách. Váš terapeut. :o)))

 

Pro nás v redakci to není capy, ale prostě Vašík. Zlatíčko, sluníčko. Miláček nás všech. Veselý a hravý, pracovitý, vždy ochotný přispěchat na pomoc, když se nám cokoli zadrhne, zmrzne či zastaví v našich pracovních strojích. Naše akutní úpěnlivé výkřiky hrůzy při jakémkoli problému řeší s klidem anglického gentlemana a hlavně - s úsměvem. A to i v okamžicích, kdy se posléze ukáže, že vytanuvší problém nebyl na „porouchaném“ přijímači, nýbrž v poněkud ochablé mozkovně příslušné pracovnice.

A proto Vašíka všechny milujeme. Vřele a z celé hloubi našich citlivých ženských dušiček.

 

A tak vám chceme dopřát to potěšení, abyste se s ním seznámily i vy. Abyste konečně mohly tomuto redakčnímu kavalírovi pohlédnout alespoň virtuálně z oka do oka a případně zamáčknout slzu. Protože Vašík – to je prostě náš Chlap–in! A bacha… nedáme ho!

Klidně se koukněte, ale prosíme… nesahat!

 

Abyste ale neřekly, že jsme lakomé a hamižné, dopřejeme vám, abyste si vy na našem Vašíkovi přihřály trošku své polívčičky.

 

Tipněte si, kolik je mu let, a svou odpověď napište SEM. Ta, která správně odhadne jeho věk a navíc bude vylosována, vyhrává krásné nástěnné hodiny!

 

Soutěž běží až do pondělního dopoledne. Přesně v 10:00 bude pak ukončena.

 

Krásný pátek vám přeje