Svět občas dovede být patřičně absurdní. Ostatně posuďte samy, jaké věci se to dějí:

Překročil rychlost na invalidním vozíku
Guntera Eichmanna (54) zastavila policie ve městě Geseke poté, co zjistili, že se po hlavní ulici řítí na speciálně upraveném elektrickém křesle rychlostí 65 km/h.

Pan Eichmann policii řekl, že býval inženýrem a elektrický motor invalidního vozíku zlepšil tak, aby mohl dosahovat vyšší rychlosti. Je to už ale podruhé, co byl přichycen při překročení povolené rychlosti. Jak uvádí agentura Ananova, tentokrát policie jeho vozík bez milosti zabavila a dala mu pokutu 420 eur (11 000 Kč).

Sex prodává rakve
Římský pohřební ústav Cofanifunebri představil svůj kalendář na rok 2008. K vidění jsou v něm krásné modelky oděné jen do spodního prádlo pnoucí se po luxusních rakvích, které si rovnou můžete objednat.

„Je to dobrý marketing, ale je to také způsob, jak přistoupit k tak vážnému tématu s úsměvem. Rakve jsou spotřební zboží jako kterékoliv jiné, tak je prodávám podobně, jako se prodávají jiné věci. Náš kalendář je velmi populární,“ obhajuje vydání tohoto kalendáře v silně katolické zemi majitel ústavu, Maurizio Matteucci. Kalendář je v pobočkách jeho pohřební služby k mání v přepočtu za pouhých 250 Kč. Jak uvádí list The Times, k dostání jsou v tomto pohřebním ústavu i zapalovače, hodinky a dózy na tabák ve tvaru rakví.

Zdroj: Korzo

Co říkáte na takového invalidu? Možná by si měl prohlédnout kalendář pohřebního ústav Cofanifunebri a jezdil by pak opatrněji. I když kdo ví, třeba by ho krásky přesvědčily, že si má nějakou rakev rovnou koupit. Jak by takový kalendář působil na vás? A kdyby v něm místo dívek byli fešní muži?

Reklama