Máte-li účes ze sestřihaných vlasů, ale vrstvy vám splývají v jednu masu, vyzkoušejte novinky od Pantene.

Pantene Perfect Layers - Pro překrásný účes ze sestřihaných vlasů

 

Značka Pantene přichází s první kolekcí, vytvořenou na míru sestřihaným účesům, aby uspokojila potřeby milionů zákazníků.

 

Výrobky Perfect Layers  z řady Pantene Pro-V, pomáhají vytvořit skvělý tvar a svěží vzhled účesu ze sestřihaných vlasů. Výrobky, jež poskytují vlasům péči (šampon a balzám), jsou základem toho, aby vrstvy vašeho účesu byly nádherně bohaté, protože napomáhají k tomu, aby vlasy byly poddajné, hladké a volně splývaly. Díky stylingu se potom daří vytvářet pružné, bohaté a jasně zřetelné vrstvy.

 

Šetrné, ale zároveň velmi účinné složení šamponu Pantene Perfect Layers vlasy úspěšně zbavuje nečistot a kožního tuku od kořínků až po konečky vlasů – proto jsou pak vlasy upravitelné a volně splývavé.

 

Balzám má odlehčené, výživné složení, které završí komplexní péči a správně vlasy připraví pro styling – a také zajistí, že vlasy jsou poddajné a hebké na dotek.

 

Účinek laku na vlasy Create and Hold se systémem mikrojemného rozprašování – díky širokému záběru a extra síle – vydrží až celý den a zajistí, že vrstvy zůstanou na svém místě a budou stále nádherně svěží.

 

Máte-li účes ze sestřihaných vlasů, ale vrstvy vám splývají v jednu masu, vyzkoušejte pěnové tužidlo. Když tužidlo aplikujete na umyté, osuškou šetrně prosušené vlasy, dodáte svým vlasům trvale pevný a bohatý vzhled a krásu, protože vrstvy budou jasně oddělené.

 

Pěnový vosk je novinkou, která kombinuje tvarovací schopnost vosku se snadnou aplikovatelností pěnového tužidla.

 

Doporučená maloobchodní cena jednotlivých výrobků

- šampon (250 ml), balzám (250 ml): 69,90 Kč.

- lak na vlasy (250 ml), pěnové tužidlo (200 ml) a pěnový vosk (150 ml): 99,- Kč.

Reklama