kdepak ho asi trávíte? Jste na dovolené, máte po dovolené, nebo se na ni teprve chystáte? A jak to děláte s vařením? To je to, co mě právě dnes zajímá a o čem bude řeč. Jíst se musí, to je jasné. A když se musí jíst, musí se nějaký ten čas - dovolená nedovolená - strávit také v kuchyni. Že to není váš případ? Vy si raději připlatíte a necháte se obsluhovat? I to je možnost.

Ale upřímně řečeno, většinou se raději obětujeme a dovolenkovou krmi pro rodinu obstaráváme samy. A jsem u toho. Pak nás štve, že ostatní se věnují letním radovánkám, zatímco my spoustu času trávíme zalezlé někde v kuchyni. Ať už na chatě, chalupě, ve stanu nebo v nějakém penzionu bez stravy. Znám to důvěrně. Abych ušetřila, tahala jsem s sebou k moři spoustu jídla a pak v bojových podmínkách něco kuchtila, aby bylo alespoň jedno teplé jídlo denně.

Jiné ženy zase dlouho do nocí zavařují masové konzervy, aby si je pak v klidu jenom ohřály. Je tohle váš případ?

Jak to řešíte s dovolenkovým starvováním vy, milé ženy-in?

Jak to máte vy, milé ženy-in? Kolik času trávíte v kuchyni o dovolené? Máte nějakou úlevu, nebo naopak? Vyžaduje od vás rodina teplý oběd? Je vám líto času stráveného u plotny, nebo to neřešíte? Jak si organizujte vaření, abyste mohla trávit čas podle svých představ? Poraďte. Máte nějaké oblíbené letní jídlo? Co vaříte nejčastěji? Už jste letos něco zavařovala? Jaké letní ovoce je vaše nejoblíbenější a co z něho vyrábíte? Pošlete nám recept!

Napište nám na dnešní téma Vaření o dovolené na redakce@zena-in.cz  

a vyhrajte tento letní kosmetický balíček.

výhra

Reklama