Zvyk vsázet se kdykoliv a o cokoliv zažila u svého známého čtenářka s přezdívkou řeřicha. Zlozvyk sázení byl dokonce silnější, než láska k partnerce...


Dnes a denně se setkáváme se spoustou zlozvyků ať hodně nechutných či přijatelných, a každý se s tím vyrovnáme po svém. Já se setkala s jedním dost zvláštním zlozvykem u jednoho bývalého známého, ten měl příšernej zlozvyk sázet se kdykoliv a o cokoliv . Nejhorší ale bylo, když se vsadil, že překousne živou žábu. Jelikož jsme věděli, že už pozřel spoustu drobné havěti, tak jsme se snažili mu vysvětlit, že tohle tedy ne a i jeho slečna, i když taky dost otrlá mu sdělila, že to by byl konec vztahu, přesto to udělal. Přítomna jsem u toho nebyla a jelikož je se s onou slečnou tenkrát rozešel, tak se to asi pravděpodobně stalo.
Stalo se to už před hodně lety, ale kdykoliv slyším "pojď se vsadit", tak se mě vybaví ona sázka a raději odcházím...

řeřicha

Nebyl to náhodou obdivovatel Ozzyho Osbourna? Ten zase kdysi na jevišti ukousl netopýrovi hlavu. O partnerku sice nepřišel, ale dodneška to má na talíři. Tedy ne tu hlavu, ale to ukousnutí :-)


Dnešní téma: ZLOZVYKY

Pište i nadále o zlozvycích svých, vašich ratolestí, partnerů nebo kolegů v práci. Nezapomeňte na ty,které vás u druhých vytáčí, či naopak baví.
Nejcennější příspěvky budou pochopitelně ty, ve kterých prásknete také něco na sebe.

  • Vadil vám na někom nějaký zlozvyk natolik, že jste kvůli němu vycouvaly ze vztahu, nebo ho dokonce ukončily?
  • Podařilo se vám nějakého zlozvyku zbavit? Jak jste to dokázaly?
  • Který zlozvyk vám u druhých vadí nejvíc?

Ty odvážné z vás, které se ke svým nepěkným návykům přiznají, nebo mi pošlou nějaký obzvláště pikantní, mají šanci na hezkou cenu.
Abychom si ke konci dne spravily chuť, budeme tentokrát soutěžit o druhý díl kuchařky Dr. Oetkera PEČENÍ S LÁSKOU, která obsahuje 52 rychlých a skvělých receptů na pečení. Autorka nejšťavnatějšího příspěvku ke kuchařce navíc obdrží jako dárek stylovou zavazovací zástěru od pražského kulinářského institutu.

Své příspěvky na téma dne 16. února 2011 můžete už teď zasílat na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz .
Do předmětu napište heslo Zlozvyky.

 

Kucharka

Reklama