60526b68c6464cl.jpg
Foto: Shutterstock

Výživná procházka po obýváku
Pohyb v přírodě je sice nejlepší, ale pro případ, že by ve vaší obci zrovna nepřálo počasí, nebo nebylo místo vašeho bydliště dostatečně prostorově výrazné, je tu výzva v chůzi na doma. Jejím cílem je pokořit s trenérem během hodiny deset tisíc kroků.

Test břišních svalů
Další video pomůže otestovat sílu vašeho břišního svalstva a podporou vám bude trenérka Emily. To, že má třeba někdo trochu tuku navíc, ještě neznamená, že pod ním nemá zpevněné svaly. Vyzkoušejte si, jestli vaše bříško zvládne 500 opakování cviků zaměřených právě na tuto partii.

Zkuste se nezasmát         
Neposedné děti, neposedná zvířata nebo obojí dohromady je většinou zárukou kvalitní zábavy. V některých případech neudrží vážnou tvář ani rodiče, samozřejmě, pokud se nikomu nic vážného nestane. K další výzvě budete potřebovat parťáka a cílem je vydržet u videa s kamenným obličejem, bez náznaku pousmání. Dokážete si udržet vážnou tvář?

Zkouška jazýčku
Do další aktivity se může zapojit celá rodina. Ovšem i ostřílení kuchaři v soutěži Masterchef s ní měli problém. Pověřte někoho, aby vybral různé věci, které najde v lednici a ve spíži, potom je se zavázanýma očima ochutnávejte a zkuste je rozpoznat. Schválně, jak budete úspěšní, když přijdete o jeden z důležitých smyslů, kterým je zrak.

Šlehačková výzva
Pokud vám nevadí trochu případného nepořádku, můžete zkusit populární výzvu, která koluje na TikToku. Spočívá v tom, že si lidé dají kopeček šlehačky na hřbet ruky a potom se ho snaží druhou rukou odpálit přímo do pusy.

Tančete jako profík
Během lockdownu můžete trénovat i na příští návštěvu diskotéky nebo nějaké jiné taneční zábavy. Hecněte se a řekněte si, že nepolevíte, dokud se nenaučíte taneční krok s názvem shuffle. Vypadá velmi efektně.

Výzva v pečení
Milovníci a milovnice pečení se mohou v tom umění neustále zlepšovat například pod vedením známých cukrářů, jako je Josef Maršálek nebo Mirka van Gils Slavíková.

Reklama