Dnešní téma snad ani není potřeba moc představovat. Zlozvyky nebo nepříjemné návyky má snad každý. Některé z nich mohou být ale víc než nemilé, či dokonce kuriózní.  Pokud nějaký takový máte, nebo víte o někom z okolí, určitě se s námi o něj podělte.

Psát můžete ale o všech zlozvycích včetně těch z dětství, které zlobily vaše rodiče, a které jste se musely dlouho odnaučovat.  O zlozvycích vašich ratolestí, partnerů nebo kolegů v práci. Nezapomeňte na ty,které vás u druhých vytáčí, či naopak baví.
Nejcennější příspěvky budou pochopitelně ty, ve kterých na sebe prásknete také něco na sebe. Připravte si žaludky a jdeme na to!

  • Vadil vám na někom nějaký zlozvyk natolik, že jste kvůli němu vycouvaly ze vztahu, nebo ho dokonce ukončily?
  • Podařilo se vám nějakého zlozvyku zbavit? Jak jste to dokázaly?
  • Který zlozvyk vám u druhých vadí nejvíc?

Ty odvážné z vás, které se ke svým nepěkným návykům přiznají, nebo mi pošlou nějaký obzvláště pikantní, mají šanci na hezkou cenu.
Abychom si ke konci dne spravily chuť, budeme tentokrát soutěžit o druhý díl kuchařky Dr. Oetkera PEČENÍ S LÁSKOU, která obsahuje 52 rychlých a skvělých receptů na pečení. Autorka nejšťavnatějšího příspěvku ke kuchařce navíc obdrží jako dárek stylovou zavazovací zástěru od pražského kulinářského institutu.

Své příspěvky na téma dne 16. února 2011 můžete už teď zasílat na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz .
Do předmětu napište heslo Zlozvyky.

 

Kucharka

Reklama