Děkuji čtenářkám, které dnes do redakčního e-mailu poslaly své příspěvky. Jednu z nich jsem vybrala a posílám jí malou odměnu. Všem našim čtenářkám chci popřát krásné dva dny volna, i když budou zřejmě chladnější, než je nám všem milé. Dobře se oblečte, ať se zase v pondělí můžeme sejít nad novým vydáním našeho magazínu!

Abych vás trošku navnadila, napíšu vám, co jsme pro vás na pondělí přichystali.

Ty z vás, které mají rády magii a rády čtou o všem, „co je mezi nebem a zemí“, snad potěší článek Klaudie Liškové o archandělu Jofielovi. Musím se přiznat, že jsem o něm do dnešního dne neslyšela... ne že bych se o andělskou tematiku nějak zevrubně zajímala, ale fakt je, že mě svým způsobem nějak zvláštně přetahují... a navíc mě záhadně provázejí životem, aniž bych je sama vyhledávala.

Pokud jsem nevyděsila ty pragmatičtější z vás a pročetly jste se přes první můj tip až sem, věřte, že jsme zůstali nohama na zemi a přichystali pro vás i články s racionálnějšími tématy.
Dočtete se například v rozhovoru s odbornicí, jak si poradit s pigmentovými skvrnami, a jestli se jim dá předcházet.
Redaktorka Zuzana Hainallová sepsala zamyšlení ryze májové: Je první láska tou největší v životě? Co si o tom myslíte vy?
Pro pobavení obdivovatelek dobrých českých hereček a krásných žen připravila o jedné z nich zábavný kvíz redaktorka Lucie Ulmanová.
A naše nejnovější mladá kolegyně, Veronika Pavlíková, rozvíří poklidné hladiny našeho magazínu s tématem jí blízkým: Co vy a hokej?

Vrátím se už ale k dnešnímu dni a chci odměnit jednu z vás. Vybrala jsem čtenářku s nickem Boros, jejíž příspěvek zpracoval šéfredaktor Radek Kříž dnes dopoledne do Aktuality, kterou si můžete přečíst zde:

Milá Boros, děkujeme a posíláme jako malou odměnu tuto knihu z nakladatelství ARGO: román Nádherné trosky od Jesse Waltera.

trosky

 

Reklama