Milé ženy-in,

dnešní téma, shodou okolností, vlastně rezonuje s nejaktuálnějším děním. Volby! No jistě.

Přemýšlím však o tom, kolik možností na NOVÝ, kvalitnější ZAČÁTEK práce našich politiků máme na výběr. Nechci se stavět do role totálního skeptika, ale obávám se, že výsledky mého dumání jsou - mírně řečeno – neveselé a truchlivé.
Upřímně řečeno, i já svádím boj sama se sebou o to, zda vůbec vážit cestu k volebním urnám. Nesnáším pocit, že dělám zbytečné věci. Na druhou stranu si ale nechci další čtyři roky nadávat za něco, co jsem se ani nesnažila ovlivnit. Takže, běžím hned z redakce do volební místnosti, někomu ten svůj lístek hodím a pak…

Ale pryč od nepříliš povzbudivých úvah. Těším se na chvíle strávené, dnes poprvé, ve Vaší společnosti, milé ženy-in. A ještě douška na závěr: Děkuji Vám za krásná přivítání, za všechna přání štěstí a vůbec, za skoro rodinné přijetí. Já Vám na oplátku „vinčuju“, aby sluníčko, které v Praze už od rána vykukuje mezi mraky, nastavovalo svou vlídnou tvář celý den a hlavně: přeji den plný pozitivních, optimistických začátků! A nezapomeňte se s námi o ně podělit.

Reklama