Automatický napařovač oděvů Tefal Care For You i-BLUE Eco (YT4050E1) využívá zcela přírodní účinek páry k odstranění pomačkání, dezinfekci a osvěžení prádla. Zároveň tuto samožehlicku můžete využít i k sušení oblečení. Tefal Care For You je vybaven i-BLUE Eco technologií, která reguluje produkci páry a proudění vzduchu, aby uvnitř přístroje byla optimální vlhkost a teplota pro dokonalé vyrovnání zmačkaného prádla při nejnižší možné spotřebě elektrického proudu (až o 30 % nižší než u tradičního napařovače oděvů*). Při používání Tefal Care For You i-BLUE Eco tak šetříte čas, vlastní i elektrickou energii a můžete se plně věnovat své rodině a věcem, které jsou skutečně důležité.

6481d356303b2blobid0.png

Do samožehličky můžete zavěsit až 5 kusů oblečení a na spodní polici ještě vložit pár polštářů, plyšáky nebo třeba cestovní tašku. Jestliže potřebujete odstranit pomačkání, váš outfit bude připraven k obléknutí za pouhých 10 minut (u odolných záhybů je potřeba dobu programu prodloužit). Pokud potřebujete vydezinfikovat hračky svých dětí nebo pelíšek domácího mazlíčka, intenzivní 40minutový dezinfekční cyklus zničí až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků (externí laboratorní test na bavlně, režim čištění – 40 min.), a to bez použití jakýchkoliv přípravků a chemikálií. Šetrná funkce sušení je bezpečná pro všechny druhy látek bez rizika spálení nebo sražení, a to i u těch nejchoulostivějších jako je hedvábí a vlna. Tuto funkci velmi ráda využívá nová ambasadorka Tefal Care For You i-BLUE Eco, vyhledávaná módní návrhářka BEATA Rajská.

„Tefal Care For You se mi líbí, protože umí být šetrný ke každému kousku oblečení, což ocením jak doma, tak ve své práci. Ve své tvorbě používám ty nejjemnější i nejchoulostivější materiály a s tímto přístrojem jsem si jistá, že se jim dostane té nejlepší péče. V šatně doma ani v atelieru na něj nedáme dopustit.  Oceňuji to, že nemusím běžet s každým kouskem do čistírny, neboť si ho tady vydenzifikujeme a při provozním pomačkání svých věcí i modelů to jednoduše na 10 minut zapnu, aby věci dostali původní tvar.“, dodává BEATA.

6481d3d047b17blobid0.png

Každý program zároveň výrazně zmírní nebo úplně odstraní nepříjemné pachy, které mohou na oblečení ulpět např. při kouření nebo během vaření. Vychutnejte si pocit osvěžených oděvů v pohodlí domova a ušetřete si cestu do čistírny!

Díky novému praktickému designu, který nezabere tolik místa a je vybaven 4 kolečky, můžete samožehličku snadno přesunout kamkoliv po domácnosti. Ideální volbou je tedy nejen pro své všestranné použití, ale i jednoduchou přepravu.

6481d36edbcd7obrazek.png

Doporučená prodejní cena je 16 999 Kč.    

*Testy provedené v roce 2022 a porovnávající parní cyklus po dobu 10 minut s Care For You a napařováním 3 košil pomocí vertikální parní žehličky TEFAL IT8490.
 
Ve zkratce:

  • Energeticky úsporné řešení
  • Jemné sušení
  • Domácí osvěžení oděvů
  • Dokonalé na všechny látky a domácí textilie
  • Automatické napařování
  • Odstranění záhybů pomocí „narovnávačů“
  • Dezinfikující parní výkon
  • Opravitelné za přiměřenou cenu – 15 let

www.tefal.cz

www.homenadcook.cz
6481d33840067obrazek.png

Reklama