Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem akdar1. Šetřivost je asi dobrá vlastnost, ale nekdy se nemusí vyplatit

Dobrý den, tak jako každý jiný člověk mám také své stinné stránky. A které to jsou ? Mou dobrou, ale i špatnou vlastností je spořivost.  Dobré je to, že se dovedu uskrovnit a ušetřit, ale někdy opravdu na na něčem šetřím a pak musím za danou věc zaplatit dvojnásobně.

Asi jako každý z nás, jsem někdy  zkusila jet v MHD načerno, za jednu zastávku se mi nechtělo platit. Ale ouha, revizor přišel a bylo zle. A tak místo pár korun, mne jízda stála několik stokorun. Takže načerno už nejezdím. Když si člověk představí, co by za to mohl mít, tak to opravdu nemá cenu. A bylo více takových historek, kdy jsem chtěla ušetřit a nevyplatilo se mi to, ale bohužel si momentálně nevzpomínám.

Asi další mou špatnou vlastností je, že občas vyletím jako čertík. Zvlášť, když někomu z  rodiny něco povídám a on se mě na to, co jsem před chvilkou říkala, zeptá znova. To mi opravdu připadá, že jsem mluvila do větru a rozčílím se. Tuto vlastnost jem  bohužel zdědila po mém otci.

Ale jinak si myslím, že dobré vlastnosti převažují. Ale to by museli posoudit druzí.

Hezký den

akdar1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Mně se občas podaří jet na černo z blbosti. Když si zapomenu koupit z kupon, koupím si lístek, a ten si pak zapomenu označit.

K jaké špatné vlastnosti se přiznáte vy, milé ženy-in? Neříkejte, že žádnou nemáte. Dnes se můžete se svými slabými stránkami svěřit. Nikdo vám hlavu neutrhne a ještě můžete něco vyhrát.

Každé tři hodiny losuji příspěvek, který obdrží kosmetický dárek.

Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama