Florence Pugh
Jako víla byla britská herečka Florence Pugh v růžových šatech z látky tak lehké, že působila jako pírko. Lehkost byla ovšem doprovázená průhledností. Herečka si sice vzala kalhotky, ale s podprsenkou se neobtěžovala.

profimedia-0706137915.jpg
Foto: Profimedia

Naomi Campbell
Módní show si nenechala ujít ani modelka Naomi Campbell, která ve svém outfitu zkombinovala bílou a černou. V Římě zapózovala v bílém korzetovém topu a bílých kalhotách se širokými nohavicemi. Přes ramena měla přehozený černý nabíraný plášť s dlouhou vlečkou, který tak trochu působil jako havraní křídla. Modelčin dramatický výraz říkal, že ona je tady královna.

62cae17cedc85cl.jpg
Foto: Profimedia

Ashley Park
Módní show navštívila také Ashley Park, kterou můžete znát ze seriálu Emily v Paříži, kde si zahrála nejlepší kamarádku hlavní postavy. V Římě na sebe upoutala pozornost v růžových minišatech a sandálcích na vysoké platformě i podpatcích.

profimedia-0706419627.jpg
Foto: Profimedia

Kate Hudson
A po růžové je tu opět černá, tentokrát na americké herečce Kate Hudson. Ta oblékla poloprůhledný krajkový top, pod kterým měla černou podprsenku bez ramínek. A k němu si vzala černé kalhoty s širokými nohavicemi. Nechyběla ani černá kabelka, boty na platformě a letos tolik módní vysoké rukavice.

profimedia-0706137919.jpg
Foto: Profimedia

Leonie Hanne
Jako skutečná panenka Barbie působila blonďatá německá bloggerka, která zvolila dvoudílný komplet. Ten sestával z odvážného vršku, který připomínal plavky, a z áčkové sukně. Doplňky tvořily růžová kabelka, vysoké rukavičky a opět i boty na vražedných podpatcích.

profimedia-0706421381.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Daily Mail, Insider, Vogue, Profimedia 

Reklama