profimedia-0782887226.jpg
Foto: Profimedia

Miami Swim Week se pořádá od roku 2002, kdy se několik majitelů značek a výrobců oblečení rozhodlo uspořádat přehlídky plavek, aby předvedli nejnovější kolekce plavek. Oficiálně je Swim Fashion Week naplánován tento rok na červenec, ale některé značky své přehlídky přesunuly na červen, stejně jako značka The Blonds.

Judy Stein, výkonná ředitelka, plavkový týden okomentovala: „Jsme tak nadšení, že Swim Show představí nové kolekce nejlepších světových značek plážové, resortové a plavkové módy.” Swim Week je označován jako největší světová marketingová událost pro průmysl plavek a plážového oblečení.

FotoJet-22-.jpg
Foto: Profimedia

Návrat retra
Jak můžete vidět, vrací se nejen metalické lesklé barvy na plavkách, ale i vykrojené střihy, které polovina lidí nesnáší a polovina miluje, ale také široké pásky, které známe z minulosti a které připomínají kostým pro špionky nebo superwoman. Dá se samozřejmě mluvit o odvážných kouscích vzhledem k hlubokým výstřihům a extravagantním vzorům. Vysoké pasy, kabelky a pásky připomínající drahé kameny a sukně s vlečkou, to vše je součástí kolekce. Nebylo by to ono bez něčeho šokujícího a tím bylo to, že se na přehlídce a také dokonce na jednom modelu objevily známé postavičky Teletubbies

Musíme uznat, že se mezi modely objevily nositelné kousky, které si umíme živě představit, že se budou na pláži a u vody vyjímat.

blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: miamiswimweek, fashionweekonline, Profimedia, oceandrive

Reklama