Milé ženy-in, konečně můžu uspokojit vaše volání po módě pro ženy oblých křivek, krev a mlíko, zkrátka šťabajzny, kterých je mezi českými ženami většina. Přináším vám žhavou reportáž z přehlídky, kde byste hubenou modelku pohledaly.

Na přehlídky značky Marina Rinaldi se vždycky těším, protože vím, že pak můžu potěšit vás, kterým chybí inspirace a hezká móda ve větších velikostech. Jen houšť a větší kapky, jak se říká.

Módní show se tentokrát se konala v nádherném sále hotelu Four Seasons, takže noblesa prostoru přesně ladila s noblesou modelů. Tady jsem se přesvědčila, že i šaty (promiňte mi ten výraz) pro boubelky mohou být elegantní, šik, sexy.

hanka Křížková

Přehlídku uvedla vtipná a půvabná muzikálová hvězda Hanka Křížková, pochopitelně v modelu Marina Rinaldi. Zprvu písní, pak slovem zahájila příjemný večer zasvěcený módě.

Kolekce podzim zima 2012/13 představila společenské a odpolední šaty, kabáty, paleta a prošívané bundy. Modely doplňovaly skvělé kabelky, boty a zářivé šperky, které jim dodávaly lesk a zajímavý detail. 

marina

Ale největší zásluhu na úspěchu přehlídky měly modelky různých postav od poměrně štíhlých a vysokých až po vyloženě boubelaté, které sklízely největší potlesk.

marina

Zvláště muž sedící vedle mne si čekal na tu „svou“, a když vyrazila na molo, s nadšením plácal do dlaní. Všechny se pohybovaly s nesmírnou grácií, s úsměvem a tak rychle, že se daly stěží zachytit.

kabát

Elegantní kabát zdobený liškou

marina

Podzimní plášť v barvě velbloudí srsti

šaty

Odpolední šaty se vzorem

marina

Závěrečné defilé večerních šatů

Na co se můžete těšit?

  • Na společenskou módu, kterou charakterizuje hlavně černá barva, krajka, plisé, peří a lesklé kameny.
  • Odpolední šaty jednoduchých střihů, sytých barev a splývavých materiálů.
  • Pláště, kabátky a paleta z kvalitní vlny, většinou kašmíru a alpaky, zdobené pravou kožešinou.
  • Prošívané bundy plněné husím peřím nebo umělým vláknem, lehoučké jako dech, které sluší i těm nejbaculatějším.

Foto: Marina Rinaldi

Reklama