Simon Porte Jacquemus si pro přehlídku své podzimní kolekce s názvem “LE CHOUCHOU” vybral zahrady zámku krále Ludvíka XIV ve Versailles. Samotná runway byla postavena podél vody a diváci seděli v bílých veslicích plujících na Grand Canal. Významné přehlídky se zúčastnily také mnohé celebrity. Mezi nimi například manželé Backhamovi, Monica Bellucci, Eva Longoria či Emily Ratajkowski.

Modelky představily jednotlivé okázalé modely, které jevily nádech francouzského půvabu a vznešenosti. Jednalo se o soupravy spodního prádla z průhledné krajky, tylu a hedvábí. Některé modely zahrnovaly také výztuže či peplum. Dále byly k vidění složité braletky či extravagantní noční košile. V lodičkách s hranatou špičkou pak měly modelky navlečené krajkové punčošky po kolena s vyšívanými květinami. A v ruce držely doplněk v podobě jednoduchých kožených kabelek se zlatým kroužkovým držadlem.

pradlo-prehlidka-2.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Další inspirací, kromě samotného Versailles, byla pro tuto kolekci také princezna Diana. Tato inspirace je nejzřetelněji vidět na špercích, konkrétně na perlovém chokeru se safírem. Jakýsi odkaz může být viditelný také v nadýchaném topu, který působí trochu jako mráček a který pro tuto příležitost oblékla Kendall Jenner. Je totiž možné ho vnímat jako nadýchaný rukáv svatebních šatů princezny Diany.

Kromě Kendall Jenner se na přehlídkovém mole objevila také Gigi Hadid. Ta se po koberci prošla ve velice jemném průhledném přehozu, který byl zavázán mašličkou a odhaloval bílý bandeau top a kalhotky.

pradlo-prehlidka.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: vogueharpersbazaarhypebeast

Reklama