Eva Longoria
Na červeném koberci zahajovacího ceremoniálu se herečka Eva Longoria objevila v černých rafinovaných šatech od Alberty Ferreti. Byly tvořené poloprůhlednými volánky zdobenými flitry a Eva k nim přidala černý choker s křišťálovým šperkem a několik prstenů značky Chopard. Páskové sandálky byly od značky Aquazzura. Celý outfit byl trošku závanem retra, ale herečce slušel.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Lashana Lynch
Herečka, která si zahrála agentku v zatím posledním filmu o Jamesi Bondovi Není čas zemřít, vsadila na bílou. Dokázala, že v jednoduchosti se skrývá krása a na zahájení skutečně vyčnívala, přestože róba nebyla nijak extravagantní. V šatech Fendi Couture působila jako éterická bytost. Krásným detailem byly výrazné smaragdové náušnice.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

Julianne Moore
Herečka Julianne Moore nenadchla, ale ani vyloženě nezklamala. Vybrala si saténové černé šaty s lehce nabíranou sukní a hlubokým výstřihem Bottega Veneta. Pozornost poutala nejen svým dekoltem, ale i diamantovým náhrdelníkem se smaragdem, který se krásně hodil k jejím zrzavým vlasům.

profimedia-0692258322.jpg
Foto: Profimedia

Katherine Langford
Herečka Katherine Langford, kterou můžete znát ze seriálu 13 Reasons Why (Proč? 13x proto), se blýskla ve flitry poseté stříbrné róbě od Prady. Na zadní straně šatů měla mašli, která přecházela ve vlečku. A zřejmě jí přišlo zajímavé nasadit si náhrdelník opačně. Zatímco vepředu měla jen řetízek, vzadu se třpytily kamínky opět doplněné smaragdem.

profimedia-0692124774.jpg
Foto: Profimedia

Rebecca Hall
Britská herečka byla rozhodně výraznou postavou červeného koberce. Na šatech Gucci předvedla módní kombinaci červené a růžové barvy. Ta je sice jen pro odvážné a sebevědomé ženy, ale vypadá velmi efektivně.

 profimedia-0692171142.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: What to Wear, People, Vogue, Elle, Profimedia, Daily Mail

Reklama